Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom az engedélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az engedélyem nélkül élvezett belém, mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok ő 27 és másfél éve vagyunk együtt de ezen kívül már több éve ismerjük egymást.

Ő sokszor felhozza a gyerek témát, szeretne már. Ezt én meg is értem és bennem is megvan a gondolat meg azt érzem készen állnék rá viszont a barátom miatt azt érzem hogy még nincs itt az ideje.

Nem miattam hanem miatta. Úgy érzem hogy ő hiába vágyik egy gyerekre (elmondása szerint) én azt látom hogy még nem való neki. ( Nyilván ennek oka van de most ebbe nem mennék bele ).

Az a lényeg hogy tudja hogy én még nem merem bevallalni miatta de ő mindig engem hibáztat és azt mondja pl hogy én féltem a szabadságomat stb. ( holott normális nyugodt visszafogott életet élek esküszöm még el se járok sehova csak dolgozok nekem már nincs kedvem a bulizáshoz meg semmi ilyen dologhoz még közelebbi barátnőim sincsenek csak ő az aki közeláll hozzám.)


Szóval annak ellenére hogy tudja mi a helyzet belémélvezett 2x is! Először nem vettem észre és ő kezdte el mondani hogy na most belédélveztem haha... azt hittem szórakozik.

Aztán másodszor már tényleg, mert észre is vettem, sőt miután elélvezett és én gyorsan leugrottam róla amikor észreverrem ,még leszorított és visszarakta. Szóval így valószínűleg az elsőnél is tényleg megtette.


Látta rajtam hogy gáz van és nem tetszett amit csinált de még én voltam hülyének beállítva.


Most erről mi a véleményetek? Mit csináljak?

Holnap kell megjönnie már 2 napja fáj is a hasam nem tudom ilyenkor még mennyi esély van rá hogy terhes legyek.

Ezek után rohadtul nincs kedvem vele semmihez.

Mit csinálnátok a helyemben/ mit reagálnátok?

Vagy csak tényleg én viszem túlzásba?



jan. 15. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
72%

Lapát a pasi .

Jelentsd fel mert amit csinált az szexuális erőszak


Egy nárcisztikus kcsög

Meg 1,5 év kapcsolat után gyereket csinálni ?

Hiába ismeritek egymást évek óta

Minek neki a gyerek ha Ő nem elég felnőtt ahhoz h tiszteletben tartsa azt h a másik még nem akar szülni.?

Vagy valamit felett a te nevedben engedély nélkül aláírás helyetted azt kell csinálni a gyereket vagy mi van ?

27 évesen melyik fsz akár ennyire gyereket.?


Ott valami simliség vab

jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
72%

28as

Attól hogy egy nő aksr gyereket még nem feltétlen tud megerőszakolni egy pasit de egy férfi mit csinál be dugja azt beléd durran

Nőként max leveled q pasit és fecsivel fel dugod magadnak

Nem kell megerőszakolni hozzá senkit. .


Tudod egy nő 2 dologért tud bármit meglenni hogy legyen vagyhogy ne legyen gyereke

jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
11%
Ki hiszi ezt el? Hogy ilyen buta vagy? Hogy védekezés nélkül szexelsz 23 évesen... Készen állsz az anyaságra, ja. Arra se állsz készen, hogy reálisan lásd a saját helyzetedet.
jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
46%

1. Azonnal nőgyógyász, esemény utáni tabletta.

2. Amint bevetted, irány a rendőrség és vetess fel jegyzőkönyvet.

Ne hagyd madag lebeszélni az ügyintéző által!!! Legyen róla papír, hogy ilyesmi történt. (a jegyzőkönyvről kérj másolatot és mosolyogva add át neki..)

3. Azonnali költözés: vagy ő, vagy te, de külön.

4. Ha terhes maradtál, abortusz, és a kérelemhez vidd magaddal a rendőrségi jegyzőkönyvet. A beavatkozás végrehajtásáról a zárólejentést küld meg a rendőrségnek. Minden költségedet ezzel kapcsolatban írd fel, és küldj neki egy fizetési felszólítást.

jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
15%

Milyen erőszak??? Maradjatok már... 😂

Néha az az érzésem, hogy akik itt írogatnak nem is ezen a bolygón élnek! 😄

jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
88%
35 "leszorított és visszarakta"
jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
82%
35!Ügyvéd vagyok,meglepődnél mennyi ilyen ügyem volt..A legdurvább esetben a nő otthagyta a férfi meg fizeti a gyerektartást..Még a házából is kiverte a pénzt..Ennyit arról hogy leszorított csak..
jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 Oldfire ***** válasza:
69%

Ez erőszak.

Ahogy itt már páran le írták. Feljelentheted és kirugni mindenképpen.

jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
42%
Ha akarsz gyereked,de az erőszak miatt el is tilthatod a gyerektől,sőt ha ügyes vagy akkor 25 évig akár a fizetése felét is elveheted..Igy megtanulja a leckét.
jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
16%
Nő létemre írom, akik itt nemi erőszakról meg feljelentésről hadoválnak, azok mit szednek? Elképzelem a rendőr fejét, aki felveszi a "jegyzőkönyvet" arról, hogy a hölgy párja az engedélye/megkérdezése nélkül beleélvezett🤦🏻‍♀️🤣🤣
jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!