Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igénybe vennétek olyan fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénybe vennétek olyan fizetős szolgáltatást, ahol nem engedélyezett a hirdető véleményezése?

Figyelt kérdés
jan. 4. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

A kurvákat baszni kell, nem véleményezni. Ha nem tetszett, legközelebb masikhoz mész.

👍

jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Amikor hirdettem, én sem engedélyeztem az értékeléseket. Sokféle ember van, és nem a legintelligensebbek vagy jól szociálizáltak járnak fizetős nőkhöz, valami gáz mindegyikkel van. Ilyenek meg ne mondjanak már vélemény másokról, szerintem ők se örülnének ha idegenek tucatjai elemeznék őket.
jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ezen az oldalon is vettem már igénybe ilyen szolgáltatást. :)
jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán.

Sok lány ráveszi a kuncsaftjait hogy "pontozza le" a konkurenciát.

Ezért nem engedélyezik.

jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy #2 és #4 véleményében van igazság, de az is, hogy a lehúzásra berendezkedett hirdetők is tiltják. Nálam ők a nem biztonságos kategória.
jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, jól néz ki nagyon, de vélemény nincs, illetve képek alapján nem a szoláriumtól olyan barna a bőre.
jan. 4. 10:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán, ha nagyon jól néz ki / nagyon azt nyújtja amit keresek ÉS a telefonbeszélgetés során normálisnak tűnik. Ettől függetlenül ha odamegyek és nem az van a képen / átb.szást érzek akkor szó nélkül sarkon fordulok.
jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen csaj vagy, írj..
jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van jópár hírdető 50/60 vagy akár 80db pozitív véleménnyel és 1-2 negatívval. Ebből kiindulva a megbízható hírdetők bátran bekapcsolhatják a vélemény opciót, hiszen az a pár rosszakaró nem tud sokat ártani. Azonban amikor 10 véleményből 3-4 negatív, ott már illik elgondolkodni. Szerintem a buta vagy lehúzós lányok kapcsolják csak ki az értékelés opciót, hiszen a profi hirdetők rengeteg pozitívja mutatja, hogy működik a dolog. Az is igaz, hogy ha én hirdető lennék, nem utasítanék el egy értékelést sem, hanem elfogadnám mindet. Így csak elfogadott értékeléseim lennének, legyen az jó vagy rossz. Én sem szivesen megyek olyan lányhoz akinek ez ki van kapcsolva valóban.
jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak vannak olyan strigók és lányok hogy a konkurenciát lepontozzák sajnos. 🫣🫣
jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!