Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is vesznek igénybe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is vesznek igénybe fizetős szexuális szolgáltatásokat vagy szexuális tartalmú fizetős szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés
Nem csak a konkrét szexért való fizetést értem (de persze azt is), hanem hanem pl. az only fans-os előfizetéseket, fizetős sex chatet stb...
2021. nov. 4. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
60 év fölött már előfordul ilyen.
2021. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
A nyugati pasik Thaiföldre, a nők pedig a Karib térségbe járnak. És nem a kék tenger vonza őket oda. Elhiheted.
2021. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak masszázsért fizettem pár alkalommal, ahol simogatás ujjazás volt. Nagyon élveztem, szerintem egy partneremmel se volt hasonló élményem. Jó volt, hogy végre csak velem foglalkoznak, hosszan, viszonzás nélkül kényeztetnek, csak élveznem kellett semmi más. Sajnos ilyesmi manapság nem 'divat' a férfiak körében. Mindenki siet, önző, az előjátékot is csak szükséges rossznak tartja, a szex előtt. Meguntam ezt és inkább fizettem valakinek, mert vágyok az ilyenfajta kényeztetésre
2021. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

3-as ffitől vagy nőtől kaptad?

És akkor előre lefixáltátok hogy mi lesz ugye?

2021. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: Ő férfi volt, de most adtàl egy jó ötletet:D csak női masszőrt nem biztos, hogy könnyű lenne találnom, aki nőt izgatna. De ki tudja.

Na de visszatérve: nem volt előre lebeszélve semmi. Így izgalmasabb is volt. Látta a reakcióim, nagyon finoman vezette fel, mindig figyelt hogy reagálok és így mentünk bele egyre jobban. Volt, hogy egy alkalommal át akart lépni egy határt, de ott persze szóltam neki, hogy azt ne.

2021. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

5-ös És mindezt egy sima masszázs áráért kaptad?? Jól jártál:)

Ilyen azért egy sima masszőrnél ritka meg úgy tudom hogy ha így közeledne akkor az állásával játszana. Bár gondolom tettél ráutaló nyögéseket hogy merre szeretnéd hogy haladjon a kezeivel.

Nőkhöz is vonzódsz alapból és volt már kalandod, vagy csak kipróbálnád női masszőrrel?

2021. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

#6: Igen, de már ismertem a masszőrt korábbról. Meg lakásra jött, nem szalonba mentem.

Igen, a nők is vonzanak, de csak szexuálisan. Kipróbálnám a masszázst nővel is, mert nekik sokkal finomabb, kisebb kezük van, érdekes élmény lehet az is.

2021. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Éveken keresztül foglalkoztam szexmentes intim masszázzsal, el sem hinnétek, hogy mennyi szebbnél szebb férjezett, de elhanyagolt nő van, akik otthon egyáltalán nem kapnak semmit, a maszti már nem elég, a félredugás, szerető meg ilyen-olyan indokok miatt nem fér bele, mégis úgymond "férfikéz által" akarnak orgazmushoz jutni...
2021. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy kis kiegészítés a #8-hoz: nagyrészük 30-50 év közötti volt, nem 60 fölötti.
2021. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
#5-höz hasonlóan vagyok, bár engem csak érdekelne, sajnos megfelelő embert -masszőrt- még nem találtam hozzá. Szintén érdekelne nővel is, sőt, inkább nővel. ^^ N
2021. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!