Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzek vágyat arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek vágyat arra, hogy megszagoljam egy lány lábát nejlonharisnyában, pedig amúgy nincs szaglásra vonatkozó fétisem hiszen sose csináltam ilyet?

Figyelt kérdés

Valami módon mindig kíváncsivá tesz, milyen lehet egy csaj harisnyájának vagy cipőjének szaga miután pár óráig rajta volt. De csak nejlonharisnya esetében érzem ezt, abból is leginkább testszínűnél vagy esetleg feketénél, fiatalabb hozzám hasonló korú csajoknál. (Hogyha egy olyan csaj, aki nagyon bejön és tisztára oda vagyok érte azt mondaná szagoljam meg a zokniját, jó eséllyel megtenném mondjuk). Ez azért is furcsa nekem, mert sose szagoltam senki lábát, meg alapból amennyire lehet igyekszem is elkerülni a lábszagot. De mégis valahogy ez a része valahogy kiváncsivá tesz, már vagy másfél évtizede. Azóta időnként fantáziálok rajta, korábban is többször amikor egy-egy jobb csaj csinosan harisnyában volt, eszembe volt hogy milyen jó lenne megszagolni. Akik érezték már a szagát azt mondták hogy eléggé büdi, volt aki azt mondta hogy erős, izgató szaga van. Engem mégis valahogy érdekel hogy milyen lehet, gyakorlatban is izgatna-e.


Egyrészt bánom hogy amikor ilyen eset volt nem szagoltam meg, ugyanakkor meg nem akartam hogy hülyének nézzenek. Az hogy néz ki, hogy mondom a csajnak vedd le a cipőd mert kíváncsi vagyok milyen szaga van a lábadnak harisnyában xD Most lehet mondani hogy milyen hülye vagyok és én is azt érzem hogy ez nem jó, pedig amúgy normális vagyok, nincsenek perverz fétiseim és nem gerjedek ilyen dolgokra. Ez valami miatt viszont régóta érdekel. Megélni nem tudom, mert nincs barátnő aki megtenné, csajt meg nem tudnék felfogadni mert nem szexbe szeretném ezzel bevonni csak a szagára lennék kíváncsi. Amikor együtt voltam az exemmel valahogy nem is gondoltam rá. Lehetne azt mondani hogy vegyek fel én és szagolgassam úgy, de az nem jó, mert én csaj lábán érezném mindenképpen. Meg amúgy sem vagyok crossdresser. Nem értem hogy miért mozgat ennyire ennek gondolata miért vagyok rá kíváncsi, hátha ti tudtok mondani valami okot.



tegnap 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szereted a büdös lábszagot? akkor szahold meg a sajátodat harisnya hordás után és ugyanaz a szag lesz
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert unatkozol és még csajod se volt.

Normális ember a nőnek az illatát szereti, majd a test illatát és így tovább a punci illatát is.

Már ha nem büdös a csaj.

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!