Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tini lányok! Egy rövidnadrág...

Tini lányok! Egy rövidnadrág (olyan ami csak comb tetejéig ér) egy testszínű nejlonharisnyával és convers cipővel rendben van a suliban? Ti már voltatok hasonlóban?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről? Nem ciki?

(A convers rövidszárú és zoknit már nem vennék fel hanem harisnyával lennék a zokniban). 14/L



2017. máj. 21. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
te nem véletlenül a harisnyafétises vagy?:D
2017. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mért lennék az? Csak azt gondolom, hogy a rövidnadrághoz még nincs eléggé jó idő, viszont a farmerem már el van használva...
2017. máj. 21. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát a fekete harisnya már jobb lenne akkor szerintem. Ezt fiúként mondom mert a testszínű rövidnadrággal elég ellentmondásos a feketének meg van egy stilusértéke legalább. Vagy szoknyáid nincsenek? Azzal mehetne a testszínű is.
2017. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A p.csagatya nem iskolába való.
2017. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Én nem venném így fel az biztos. Ha nem akarod a hosszú nadrágot akkor a harisnyához ott a szoknya, de rövidnadrággal hát elég ellentmondásos lenne a kinézeted. De azért vannak akik így hordják, láttam már néhány ilyet, de az sajnos nem jelenti azt, hogy tényleg jól is néz ki
2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

én rövidnacihoz nem vennék fel harisnyát. meg suliba nem is nagyon hordanék rövidnacit, tanárok nem nézik jó szemmel stb..

pedig amugy szerintem nincs abban semmi :D

inkább valami csini szoknyát vegyél fel és ahhoz oké a nejlonharisnya is :)

2017. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azthiszem akkor ezt az ötletet elvetem, majd szerzek hozzá egy fekete nejlonharisnyát. Holnap pedig felveszek egy fekete cicanacit. Az nem olyan meleg mint a farmer :)
2017. máj. 21. 21:03
 8/11 anonim válasza:
95%

Sziaa! Én szoktam így járni suliba, egy fekete atlétával és esetleg egy kockás inggel szerintem jól néz ki, de ízlések és pofonok.:)

14/L

2017. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%

Ez eleg igenytelen kozonseges es ertelmetlen oltozet!

A pitcsankat nem mutogatjuk kozteruleten mert jo erzesu ember nem kivancsi ra!!!

Masodszor ha rovidgatyahoz meg hideg van akkor azt nyaron vesszuk fel es ilyenkor hosszut hasznalunk, azt meg nehezen hiszem el hogy egy hosszunadragod lenne.

Ez a legertelmetlenebb parositas amit le irtal.

2017. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem mit vannak egyesek így kiakadva. Itt nem az ő ízlésük a lényeg, hanem az, hogy a kérdező miben érzi jól magát. És ezért igazából a kérdés is fölösleges, Kérdező: ne mások elvárásainak akarj megfelelni, azt hordd, ami neked teszik! Ha akarod, akkor vedd fel testszínűvel, ne csak azért vegyél feketét, mert más azt mondta.

Én spec bordó harisnyával és fekete magasszárú Converssel vettem fel a magasderekú farmer rövidgagyámat (rövidnadrág nem egyendő p*csagatya). És a legkevésbé sem érdekel, hogy más mit gondol.

Legyen már annyi gerinc az emberekben, hogy lesz*rják más véleményét, és örülnek annak, ha önmaguk lehetnek...!

2017. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!