Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire furcsa,...

Szerintetek mennyire furcsa, ha ilyen időben egy lány rövidnadrágot és nejlonharisnyát vesz fel?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi:

[link]

[link]


Persze télikabáttal és vastag sállal.

Sok lányon látom, hogy szoknyát hordanak és nem pamut, hanem nejlonharisnyával. Egy rövidnadrág viszont még jobban is melegíthet, mint egy szoknya.

Szerintem 10-15 fokban simán vállalható. Szerintetek?



2016. okt. 23. 18:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

vagy:

[link]

2016. okt. 23. 18:56
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Sose értettem a harisnya+rövidnadrág kombót, azt meg pláne nem, hogy lehet ilyen vékony harisnyával kilépni az utcára 10 fokba. Én 15 fokba dupla vastag harisnyában épphogy elvagyok.
2016. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki milyen fázós, láttam már olyanokat, akin csak kis rész volt a nylonharisnya,hosszú csizmával vagy combzoknival hordták, vagy szoknyával jobban, rövidnadrággal nem láttam, vastagabb harisnyásokat láttam jobban.
2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem néz ki rosszul, de én megfagynék benne, elég logikátlan viselet.
2016. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Na igy ahogy leirtad teljesen logikatlan!

Fellul sarkori oltozet,alul meg szinte semmi....

Meghat a rovidnacit nyaron hordjuk a meleg miatt a harisnyat telen ahideg miatt! Akkor a ketto mit keres egyutt?

Ha fazol ott a harisnya es a HOSSZU nadrag!

2016. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem furcsa, vedd fel nyugodtan. nincs is még olyan hideg.

ez meg baromság, hogy az rossz ha felül felöltözöl, alul meg nem. ha valaki felvesz egy hosszú szárú farmert meg egy pólót, az miért nem furcsa? elvégre ha hosszú nadrág kell, akkor felül se pólóban legyen... nem is így működik az ember teste, hogy akkor alul fázni fog, felül meg izzad. kiegyenlítődik...

2016. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha felül elég egy póló, akkor alul bizony sok a hosszúgatya. Csak éppen nem mindenki teheti meg, hogy rövidgatyában korzózzon.

Ilyenkor 10 fokokban rövid gatya = feltűnési mánia.

De rendes zoknit se vennének az istennek se, vagy csizma, vagy a boka szabadon reggel 5 fokban is.

2016. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TXCowboy ***** válasza:
12%
Nem véletlen, hogy szoknyát hordanak a lányok és ez így jól is van. Ha fázol, akkor ott a leggings, vagy vastag harisnya, természetesen tűsarkúval a végén.
2016. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 mi az, hogy TERMÉSZETESEN tűsarkúval??? újabb szexista okostojás, aki szerint egy nő csak szoknyában (gondolom pic sáig érőben természetesen) és k urvás magassarkúban nő? húzz már innen
2016. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6!

Gondolom arrol nem hallottal meg hogy alulrol lehet a legkonnyebben megfazni?!

Es pont a nok akik mindeg sirnak hogy felfaztam mi lesz...


Egy vekony hosszunadrag hordhato rovidujju ingel poloval mert nem mindeg mehetsz be rovidgatyaba bizonyos hivatalokba!

De amit a kerdezo szeretne az csupan feltunesi mania ahogy elottem is irtak.

2016. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!