Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rojtosra szexelni egy nőt, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rojtosra szexelni egy nőt, az jó a nőnek, vagy ez csak egy férfiak által használt nagyképű kijelentés?

Figyelt kérdés

tegnap 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyképű hencegés. Ettől még az intenzív, nagyon hosszú ideig tartó szex tud némi kihívást okozni, mivel ledörzsölődik a felső hámréteg (főleg ha nem megfelelő a síkosítás - az esetben már elég hamar).
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez szerintem nőtől függ...


Van, aki nem szereti, van aki meg igen, de a pasik nem mindig bírják kardióval meg hogy ne élvezzenek el. Szóval ha egy nő ezt szeretné, akkor nehéz találni olyan pasit, aki nem csak szájhős, hanem tényleg bírja órákon át.

tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%

Én bírom órákon át.

Szoktak is csodálkozni a nők.

tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Én nem bírom órákon át, de így is előfordul hogy mondják hogy ha tudok menjek el, mert már nem bírják(viszonylag nagy a méretem)
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább csak annyit jelent, hogy te még bírod de a lány már kifáradt :D
ma 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!