Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem ellentétes ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem ellentétes ez a két kijelentés?

Figyelt kérdés

Foglalt pasival történt ez a szitu.

Ő haverként gondol rám és azt mondta hogy én vagyok az a csaj akit a legjobban bír meg hogy barátilag szeret. Viszont nem tetszem neki és nem szeret szerelemmel.

Szerintem is hozzátartozik a barátsághoz a bizalom csak történtek kicsit komolyabb dolgok is.

Előfordult hogy rátette a combomra a kezét, a dekoltált felsőmet megbámulta és utána megkérdezte hogy "amúgy neked mekkorák?"

Különösen érdeklik a pasi ügyeim, mindig megkérdezi, hogy van-e már barátom meg hogy milyen pasik jönnek be. Többször mutatott szexuális tartalmú videókat is. (én pl barátaimmal nem szoktam szexuális tartalmat nézni)

Észrevettem hogy amikor beszélek többször figyeli a szám. Akkor szokták így a férfiak nézni azt a területet ahogy ő nézi mikor csókolózni akarnak.

Egy ideig próbáltam hárítani ezeket a bepróbálkozásokat, míg egyszer csak megbonyolította a szitut hogy csókolóztunk. Közben is megkérdezte hogy mást is szeretnék-e "lentebb". 2 nap múlva írt, hogy sajnálja, elcseszte, nem akarja otthagyni a barátnőjét és elismeri hogy rengeteg olyan dolgot tett velem ami egy barátságban nem állja meg a helyét.

A nem tetszem neki meg hogy sok olyan dolgot csinált amit nem kellett volna az csak szerintem üti ki egymást? Ha nem tetszenék neki, miért tette volna?



2021. nov. 28. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne foglalttal kavarni, mikor megcsókolt el kellett volna húznod a szád és ne engedd hogy tapizzon
2021. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te most ezek után is azon agyalsz, hogy na vajon tetszel-e a srácnak?:D komolyan ez a legnagyobb problémád? A legfontosabb dolog amit az egodnak tudnia kell?

Mi a szarért tartasz meg ilyet barátnak? Miért nem szakítod meg vele a kapcsolatot? Miért nem húzódtál el mikor megcsókolt és szóltál rá, hogy ne fogdosson? Itt nem az számít tetszel vagy se, hanem hogy te mit csinálsz egy foglalt pasassal? Minek foglalkozol vele?

2021. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!