Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ostobaság ez a kijelentés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ostobaság ez a kijelentés?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt beszéltem apámmal és az élettársával erről a szüzesség témáról. Említettem hogy ismerek egy 18 feletti csaj aki szűz de nem csúnya vagy ilyesmi, erre azt mondta az élettársa hogy akkor mentális problémái lehetnek. Miért lennének valakinek mentális problémái ezért? Úgy is lehetsz nem szűz hogy mentális problémáid vannak :D :D.
2023. febr. 24. 20:41
 1/9 anonim válasza:
71%
A legtöbb ember túl coomer hogy elhiggye
2023. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő azért volt szűz mert gyerekként sokat gúnyolták hogy kövér, aztán már nem az de nem mer levetkőzni férfiak előtt.
2023. febr. 24. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De az, ostobaság, bocs de apád élettársa sem a legélesebb kés a fiókban.
2023. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak ostoba megnyilvánulásai, bár szaknővér.
2023. febr. 24. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem bizony 😂
2023. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem a nővérem borderlineos aztán mégis volt több pasija, meg van is, azt most ne nézzük milyen a kapcsolatuk, ötvenedik első randi.
2023. febr. 24. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én skizofrén vagyok még is rengeteget b@sztam.
2023. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istenért kellene olyan fontosnak lennie a szexnek hogy egyből mentális beteg legyen valaki ha 18 év felett szűz? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2023. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, aki semmi egyházi, vallási dolog miatt úgy döntött vár a megfelelőre.

Persze magával játszott.

És talált is ilyen férfit, vagy 1 évig elvileg nem volt semmi. Megkérték a kezét, házasság és van 2 gyerek.

Alapvetően a csaj perverz, csak így döntött.

Nem tudom miért baj, ha valaki nem veszíti el 18 éves kora előtt.

2023. febr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!