Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenleg a prostik fél órára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg a prostik fél órára és órára szeretnének sokszor €50 illetve €100 azaz 20e 40e. Létezik-e olyan ember aki kifizet nekik ennyit?

Figyelt kérdés
Ha létezik, akkor, hogy lehetnek ekkora madarak hiszen német, osztrák, spanyol, portugáliában is ugyanezek a tarifák vannak, tudom mert jártam közelmúltban az infláció után mind a 4 helyen. Valami nagyon elborult itt Budapesten :D szóval madarak, ti komolyan ennyit adtok egy vidékről felhurcolt félszipus lepattant prostiért, mert ez a többség budapesti prosti színvonal, kint meg lelkes, viselkedni bíró akár egzotikum csajok vannak ugyanennyiért...

tegnap 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinti árak vannak Pesten, csak szemetet kapsz a pénzedért. Legyen az prosti, lakás, bármilyen termék/szolgáltatás.
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Tavaly 3 millió turista fordult meg Bp-n, s a többsége buliturista, nem az Operát akarta meglátogatni. Szóval a kinti árakhoz igazodnak a hazai k.rva tarifák.

Ezzel együtt a kinti árak magasabbak. Ha ugyanannyit lehetne keresni akkor nem akarnának a magyar lányok kint dolgozni - minek utazzon, fizesse az útiköltséget, drágább megélhetést ha itthon ugyanannyit keresne?

Azt kérdezed létezik-e olyan aki kifizeti nekik. Tudod a választ: igen. Ha nem létezne, akkor lejebb vinnék az árakat.

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
80% cigány a hirdető oldalakról, Borsodból, Szabolcsból felköltözve.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet valakinek az kell hogy megjöjjön az önbizalma csajozni. Inkább 20-30 ezeret fizetek mint hogy szűz maradjak meg ne legyen csajom 30 éves koromig.
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
4-es szégyen! Attól hogy meghágsz egy krv-t védőrétegben még ugyanúgy fogalmad sem lesz a csajozásról! Sőt, a csalás miatt még rosszabbul is fogod érezni magad mint előtte. És arról sem lesz fogalmad milyen egy barátnő nemhogy milyen egy barátnővel igazán jót szexelni! De jó eséllyel kapsz el valami nyavaját ami tartósan elb....ssza az önbizalmadat. És a szégyened egyre csak nő és nő!
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
4: Ezt hittem én is 20 évesen, aztán elmentem egyhez és rájöttem, hogy az van, amit az 5-ös ír..
tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudok csajozni, csak jobb úgy belevágni hogy láttam már puncit.
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztosan kifizetik, hiszen nem lenne ennyi jelölt :)
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#4-es te el vagy tévedve, de nagyon...
ma 01:12
 10/10 A kérdező kommentje:
#2 "Ha ugyanannyit lehetne keresni" régen volt, hogy a pénz miatt mennek ki... ma már ha valóban kifizetik ezeket akkor ugyanannyit lehet keresni, amiért kimehet még pár az az, hogy ne az ismerősök és család orra előtt csinálja...
ma 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!