Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi szexmániás nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi szexmániás nőt akar egészen addig amíg tényleg nem talál egy szexmániásat ?

Figyelt kérdés

Van ez a “vicc” amit hyakran mondanak. Minden vicc fele igaz. Ti mit gondoltok erről ?


(Ui: Köszi nem ismerkedem arra ott a Tinder. Szívesen)


ma 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
IGEN
ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Én olyan nőt akarok akivel kölcsönösen oda tudunk egymásra figyelni és hellyel-közzel meg tudjuk élni egymással a vágyinkat. Ilyen mondásokkal pedig nem foglalkozom..
ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Pasi vagyok és nem akarok szexmániás nőt magam mellé. Az élet túl sok szépséget és élményt tartogat, kár lenne minden értékes időt csak szexszel elb@$zni.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Igen ez sok szexuálisan tapasztalatlan/béna férfira igaz, akik elképzelnek mindenféle egész napos dugásokat mert alig szexelnek, miközben napi 1et se tudnának tartani.

És az igazán rossz ebben az, hogy az olyanokat mint én, akiknek tényleg erre van igénye, emiatt elbagatellizálják, meg hülyére veszik.

Én voltam pszichiáter által diagnosztizált nimfomániás lánnyal és imádtam, végre úgy éreztem kielégítő a szexuális életem

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Jaja, nagyjából igen, de amikor szembe jön velük egy tényleg bővérű akkor pár alkalom, hét után már csökken a lelkesedésük.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen, de szexmániás nő nem létezik egészen egyszerűen, max azt hiszi, hogy az amíg nem találkozik egy szexmániás pasival. :) Sőt azok a nők akik bevallják, hogy ők szexmániások valójában az átlagos szexkedvelő nőket sem közelítik meg. Legalábbis én ezt vettem észre és nem tudom ez miért lehet így. F.
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Reggel este kívánom és igénylem a szex minden formáját.

Páromnak sikerült tartania a tempót. Bár néha mondta, fájhatna a fejed is néha. :D

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már aki többet akarta mint én.. ritkaság.. sőt!
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy szexmániás nő előfordulhat, hogy napi 300-szor csinálja... és nem elégül ki.

Te hogyan tartanád ezt a tempót?

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kell szexmániás, köszönjük.

Olyan kell, aki egyrészt készségesen, jó kedvvel szexel, nem csak farkaspózban - másrészt néha neki jön meg előbb a kedve, és rámászik a pasira.

Ennyi elég.

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!