Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy fenekű lányhoz tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy fenekű lányhoz tényleg inkább nagy farok talál?

Figyelt kérdés
Többször is olvastam, hogy a nagy fenék miatt kicsi farokkal nehezebb bizonyos pózokban behatolni. Rég alakul egy gyönyörű arcú, de molett, inkább eléggé duci lánnyal, akivel holnap este remélem, hogy összejön a szex is. Nagyon nagy a feneke, ezért nagyon félek, hogy nem fogom tudni őt amiatt kielégíteni, mivel sajna nekem csak kb 13-14 cm-es a farkam. Ő már több fiúval volt én eddig csak egy vékony lánnyal, szóval nem tudom, hogy igaz-e, hogy nehezen fogok majd tudni behatolni neki így. Akinek van ilyen téren tapasztalata, milyen pózokat kerüljek és melyek azok amelyek előnyösek.

júl. 15. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A feleségemnek mindig is nagy feneke volt, ezzel szemben az én farkam csak 14 cm mereven.
júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szegény feleséged. Csiklandozáson kivül futja másra is részedről?
júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen tényleg. Én mondjuk kis fenekű vagyok, a párom meg nagy péniszű.
júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Azért kell nagy fenékhez minimum 20cm-es farok,mert 10cm a zsír réteg utánna van a p.na,így azt még azzal tudja dugni annál kisebbel már nem.Minél nagyobb annál jobban be tudja verni rendesen a brét.
júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
A páromnak is nagy a popsija, nekem kisebb a péniszem. Sok pózt ki tudtunk próbálni. Ne izgulj!
júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A farkas pózt? Ülj a lyuk mellett és vonyits.
júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Édes istenem de hülyèk a férfiak. Ennek semmi köze egymáshoz
júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

#7

A nők nagy átlagban hülyébbek...csak szólok

júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16%
Az oldalán fekvős pózok nem fognak menni de kutyában széthúzod a fenekét és úgy betudod dugni a puniba, még megugrik😅
júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

9-es!


Puniba,vagy épp popsiba...


Attól függ,mire van igény!

júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!