Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan kapcsolat ahol nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kapcsolat ahol nagyon jó volt a szex, de nem volt hosszú tartós idejű?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka hogy a nagyon jó szex, sem tudta hosszú időre összetartani a párokat? Nem egyéjszakás kalandokra gondolok, hanem ahol azért érzelmek is voltak.

tegnapelőtt 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen. 1,5-2 évig voltunk együtt. Idősebb volt ő màr családot akart meg házasodni én még nem àlltam készen.
tegnapelőtt 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen is volt. Volt aki buta volt mint a tök, s együttlét után egyszerűen idegesített hogy síkhülye. S volt akinél az értékrendünk, személyiségünk ütötte egymást, állandóan csak veszekedtünk.

Igen, az ágy baromi fontos, de nem az egyetlen tényező! Az idő többségét az ágyon kívül töltöd a másik emberrel. A szex / személyiség nem vagy-vagy, egy kapcsolat akkor tartós ha mindkettőnél ÉS a logikai kapcsolat.

tegnapelőtt 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan barátnőm akivel nagyon lángolt a kémia és még mondjuk, hogy értelmileg és szellemileg is meg voltunk egymás társaságával. Viszont nekem agyamra ment a folyamatos intenzív féltékenysége és az, hogy ugyan olyan visszatérő hisztizéseket kellett hallgatnom. Nagyon elrontotta az egészet, két és fél évig birtam ki.
tegnapelőtt 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!