Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk/férfiak, olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk/férfiak, olyanok válaszát várom akiknek volt tartós (abb) kapcsolatuk, legyen ez mondjuk min.1 év. (? )

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok azt is, hogy meddig tartott, hány éves vagy, illetve esetleg azt is, hogy miért lett vége, de ez már annyira nem fontos.

2018. ápr. 18. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte csak tartós kapcsolataim voltak, a legrövidebb 7 hónapig tartott, de a többi átlagosan 2 és fél évig. (A leghosszabb hat és fél év volt.) Persze álszent dolog lenne azt állítani, hogy soha nem mentem bele vagy nem kívántam meg az alkalmit, de sokkal jellemzőbb volt a tartós, együtt éltem az exeimmel. (Valószínűleg kiderül az általam írottakból, hogy nem tizenéves vagyok. 😁j
2018. ápr. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 èves kapcsolatom volt igaz nem éltünk együtt
2018. ápr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már életem 2.kapcsolata is tovább tartott 1 évnél,2-ig tartott, 16-18 éves koromban.Az első 15 évesen 6 hónapig tarott.18-20 között néhány pár hónapos volt,volt köztük csak szexkapcsolat és 1éjszaka is. Az utána volt egy 4 éves kapcsolatom 20-24-ig, majd egy 14 hónaps, végül 26 évesen összejöttem a mostani barátommal,akivel decemberben voltunk 1 évesek.

27/F,a párom 33/F

2018. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 3 eve tart. 24F-36F
2018. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kíváncsi voltam, hogy kb. mennyire tartósak a kapcsolatok, illetve, hogy hányan írnak, hogy van is, bár lehet úgy kellett volna, hogy az is írjon akinek soha nem volt. Szerintem erre is kiírok egyet.
2018. ápr. 18. 11:12
 6/6 Béla211 ***** válasza:
100%
Lassan 9 éve vagyunk együtt a párommal. Ebből 5 éve együtt is élünk. Én 32 éves vagyok. A párom meg 48 éves.
2018. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!