Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz lenne a kiváncsiságom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne a kiváncsiságom (35-45 éves aktivok válaszát várom)?

Figyelt kérdés
első körben annyit irnék, hogy én még nem voltam férfival, de izgatja a fantáziámat hogy milyen lehet szopni bő nyálasan, cuppogósan. Masztizás közben is szeretem a cuppogó, csattogó hangot ha benyálazom a farkamat. Próbáltam már banánnal, egy kb. 15-18 cm-est már be tudtam venni egyben.
2016. jún. 14. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?
2016. jún. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat ez. Heteró vagyok, de kívácsi vagyok, hogy mit érez szopás közben a lány.
2016. jún. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ugyanaz de próbáljátok ki egy élethű dildoval, a banánnál lehet jobb picit.
2016. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero vagyok engem meg az izgat milyen lehet egy fiút megdugni annyi nőt dugtam már meg hogy érdekelne milyen lehet fiúval.... Mondjuk én a farkához nem tudnék érni illetve csokolózni se tudnék vele..

Viszont a fentki két kérdezőt lehet ki tudnám elégíteni mert legalább megtudnám mi a külömbség mikor nő cumizik és mikor fiú....

2016. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz. :)

f/bi/45

2016. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!