Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azért nem ütök vissza, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem ütök vissza, mert felizgulok? (Elsősorban melegek válaszát várom. )

Figyelt kérdés

Ez a dolog még általános suliban kezdődött, amikor osztálytársaim cseszegettek, bántalmaztak fizikailag (nem durván). Ekkor még nem élveztem, hanem nagyon idegesítőnek találtam a helyzetet, de visszaütni nem mertem, mert akkoriban elég gyenge voltam és önbizalom hiányos. Néhány év elteltével észrevettem, hogy amikor valamelyik osztálytársam üt, ver, akkor merevedésem van és annyira felizgulok, hogy képtelen vagyok visszaütni (pedig vannak esetek, amikor simán meg tudnám verni azt, aki meg akar verni engem). Ilyenkor csak hagyom magam és egekben van az izgalmi állapotom. Ahogy telt az idő egyre inkább rögzült ez nálam. Az érdekessége ennek, hogy csak hímneműek esetében "működik" ez, pedig heteró vagyok. Ez mitől lehet? :O


19/f


Ha valakinek van hasonló története, akkor nagyra értékelném, ha megosztaná velem (akár privátban, akár válasz formájában nyilvánosan)!



2017. ápr. 10. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2017. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Pszichológus
2017. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Homomazochista.
2017. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Hm, átgondolnám a helyedben, hogy biztos e, hogy heteroszexuális vagyok...
2017. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Hevesi Krisztina szextrém című előadását nézd meg, van egy rész ami erről szól.
2017. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszolónak: Rendben. Önvizsgálatot fogok tartani. :)
2017. ápr. 10. 21:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Ötös válaszadónak: Köszi a tippet, mindenképp utánanézek a dolognak! :)
2017. ápr. 10. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

19 évesen még nagyon fiatal vagy, így nem biztos hogy tisztában vagy a saját nemi identitásoddal, lehet hogy meleg vagy vagy pedig bi.


Mindenesetre elképzelhető, hogy ilyen dolgokra izgulsz fel. Izgathat akár az erőszak, akár az alárendelt szerep. Az a kérdés, hogy ezeket az ütéseket el tudnád-e képzelni azzal a pasival, mondjuk szex közben?.

2017. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
A fizikai bántalmazàs invàzió a szemèlyes tered ellen a szexualitàs sem feltètlenül màs egy dolgot tehetsz verd laposra őket gyúrni kell elmenni onvèdelmi oktatàsra
2017. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyolcas válaszadónak: Úgy érzem, hogy nem tudnám az ütéseket elképzelni szex közben. Inkább csak szex előtt, előjáték formájában.
2017. ápr. 11. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!