Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azért nem ütök vissza, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem ütök vissza, mert felizgulok? (Elsősorban melegek válaszát várom. )

Figyelt kérdés

Ez a dolog még általános suliban kezdődött, amikor osztálytársaim cseszegettek, bántalmaztak fizikailag (nem durván). Ekkor még nem élveztem, hanem nagyon idegesítőnek találtam a helyzetet, de visszaütni nem mertem, mert akkoriban elég gyenge voltam és önbizalom hiányos. Néhány év elteltével észrevettem, hogy amikor valamelyik osztálytársam üt, ver, akkor merevedésem van és annyira felizgulok, hogy képtelen vagyok visszaütni (pedig vannak esetek, amikor simán meg tudnám verni azt, aki meg akar verni engem). Ilyenkor csak hagyom magam és egekben van az izgalmi állapotom. Ahogy telt az idő egyre inkább rögzült ez nálam. Az érdekessége ennek, hogy csak hímneműek esetében "működik" ez, pedig heteró vagyok. Ez mitől lehet? :O


19/f


Ha valakinek van hasonló története, akkor nagyra értékelném, ha megosztaná velem (akár privátban, akár válasz formájában nyilvánosan)!



2017. ápr. 10. 21:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
82%
És az nem izgatna föl, ha ezeket az ütéseket nőtől kapnád? Mert ha igen, akkor lehet csak tényleg ilyen fétised van (ehhez nem értek), de ha nem, akkor valószínűleg van benned némi bi/meleg hajlam.
2017. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11: Az nem, az még taszítana is. Ez az érdekes ebben! :D
2017. ápr. 11. 22:00
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tuti nem vagy heteró :)



Mivel frissen kiemelt kérdés, érdekelne, mi a fejlemény ezügyben :)

2017. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Te, kérdező, ha olvasod a válaszokat, tedd már meg, hogy rámírsz, szeretnék beszélgetni veled a témáról.

Azt írja a rendszer, hogy le vagy tiltva, nem lehet üzenni neked.

2017. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán meleg vagy, és sub. Ez jó dolog, mert már tudod, és nem kell keresgélned az utadat. Keress ehhez partnert, és kiegyensúlyozott szexuális életed lesz!
2017. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!