Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szőrkérdés (melegektől kérdeze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrkérdés (melegektől kérdezem elsősorban) Megkérhetem a páromat, hogy borotválja le a hátam?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös testalkatú vagyok, mellkason elmegy, láb, kar OK, intim testrészen igazgatom, de sajnos a hátam is szőrös.

Egyszer megkértem volna a pasimat, borotválja le a hátam, ne nézzek ki úgy, mint egy hegyigorilla. Hőbörgés meg hőzöngés volt a válasza, hogy kinek akarok tetszeni csupaszon? ; a szőr a férfi lényege; meg hiába vagyok meleg, attól még férfi vagyok, amihez kell szőr. Kinek van igaza? Nálatok hogy megy ez? (egy korábbi párom maga ajánlotta fel, hogy megcsinálja)



2016. szept. 4. 10:58
 1/9 anonim válasza:
75%
Ez nem igazán ez a kategória.Inkább Homoszexualitásban írd ki.
2016. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha a párodnak így tetszik akkor nem értem a problémát, ő többet látja a hátadat, mint te, hagyd így és melózni se kell vele.
2016. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha szeretsz valakit, akkor nem kellene megszabnod, hogyan nézzen ki. Csak akkor lehetsz boldog valaki mellett, ha elfogad olyannak, amilyen vagy. Beszéljétek meg a pároddal! Mondd meg neki, hogy te szeretnéd szőrteleníteni a hátad!

A másik lehetőség, hogy elgondolkozol, mennyire fontos ez neked, esetleg valamilyen kompromisszumot köttök.

Remélem sikerül olyan megoldást találnotok, ami mindkettőtöknek megfelel. :)

2016. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barátodnak szőrösen jobban tetszel. Vagy csak lusta...
2016. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék hajlandó ilyesmire, de ember válogatja ízlését... De mondjuk ilyen helyzetben én nem is hagynám páromnak, hogy ilyesmit csináljon/ nézzen közben, míg én csinálom (szégyenlős vagyok hozzá >.<).
2016. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég szőrös vagyok, és sajnos a hátam is. Ahogy írtad, a többi testrészen még karban is lehet tartani, de a hátnál elkél a segítség. Egyfelől az jó dolog, hogy a párodat nem zavarja. Másfelől viszont ez nem azt jelenti, hogy téged se kell hogy zavarjon. Engem pl kifejezetten zavar a hátamon a sok szőr, és akár tetszenék a páromnak szőrös háttal, akár nem, én biztos, hogy megszabadulnék tőle. Nem pont a legolcsóbb megoldás, de én egy ideje (évente 2szer) legyantáztatom a hátam egy kozmetikusnál. Nincs ebben semmi b.u.z.i.s. Nekem nincs segítségem, úgyhogy muszáj volt valami megoldás után nézni. Nyilván jobb lenne, ha nem kéne fizetnem érte, de egyrészt tényleg jól legyantázza, ért hozzá, másrészt évente kétszer 4000 Ft-ot kibírok...

Egyébként azt hiszem én élnék a korábbi párod által felkínált lehetőséggel. Nincs abban semmi rossz.

2016. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hegyi gorilla vagyok én is :D :D :D Viszont nekem pl haverom csinálja meg gyantával havonta, ha el is feledkezem róla már szól, hogy figyu hozd a gyantát mert tuti olyan vagy mint chubakka és egy ewok szerelemgyereke. Szóval szerintem simán egy haverodat is megkérheted
2016. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gyantáztasd!

ha borotváltatod baromira megerősödik.

Amúgy igaza van, sokan a szőrös pasikat szeretik.

2016. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félreértettétek. Engem zavar, azért kértem volna meg rá. Engem az sokkolt / bántott, hogy rögtön azt feltételezte, másnak akarok tetszeni = meg akarom csalni.
2016. okt. 16. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!