Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha volt egy nagyfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha volt egy nagyfarkú partneretek/párotok és azt megszoktátok hogy kerestek hasonló méretű pasit ?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt nőktől hogy volt egy 20 centis pasija és úgy megszokta hogy az átlagost nem is érzi meg nem tudja élvezni és ez miatt már csak hasonlóan nagy méretű pasival akar csak szexelni. De ezt hogy csináljátok ? Állítólag ti nem a pénisz mérettel kezditek az ismerkedést, akkor mondjuk ott hagytok 6-7 pasit mire lesz egy 18+-os ?
ma 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell összejönni egy pasival, hogy kiderüljön mekkora a farka. Elég egy hosszú csók és már áll neki, egy kis tapi és kb be tudom lőni hogy nagyobb-e az átlagnál....
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ott hagyod ha nem nagyobb ? De mivan ha annyitól nem áll fel neki mert fáradt stb ? Meg nekem sokszor van hogy gatyában teljes merevre nem áll fel csak félmerevre.
ma 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Volt nagyobb méretű partnerem, és utána sehogy nem kerestem szintén nagy méretet, hanem olyan embert kerestem faxmérettől függetlenül aki jó partner és társ. (az ágyban is) Mivel a hüvely egy rugalmas izom, nehezen tudom elképzelni, hogy valaki úgy megszokja a nagyobb péniszméretet, hogy utána csak az a jó, vagy ha igen akkor elég felületes szempontok alapján keres magának kapcsolatot. :D
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt nagyméretű pasim, a mostani a páromé sem pici. De nem direkt kerestem, nem ez volt a lényeges.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2.

Egy csók nem kötelez semmire. Ha meg fel se áll, mit kezdjek vele???

ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Talán te is nedvesedsz egyből parancs szóra ? Van hogy áll attól is, van amikor több kell, pasija meg helyzet változtatja. Érdekes lehetsz hogy csak azért nem törődsz tovább egy pasival mert nem átlag feletti a mérete, ha meg amúgy minden stimmelne vele.
ma 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy érdekes vagyok ja. Na és? Feltettél egy kérdést és kaptál választ. Nem tetszik a válasz? Az a te bajod. A méret ugyanolyan lényegi kérdés mint az intelligencia és a humor. Hiába van meg a háromból kettő, akkor is kevés. Nem faszméret alapján ismerkedek, de ha nem kerek a történet (például a méret) akkor felesleges egymással húzni az időt.

A kérdésből ítélve amúgy is kisfarkú vagy, úgyhogy én tutira nem téged kereslek, én meg amúgy is érdekes vagyok, szóval menj békével...! 🙏

27N

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!