Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuálisok,volt veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok,volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Aszexuális vagyok,nem vonzódok szexuálisan senkihez,semmihez és nem is akarok szexelni,nem vonzódom a csókhoz. “Helyette” simogatom a másikat,van valamennyi testi kontaktus. Több párom volt már,mindenkinél ugyanígy volt. A mostani páromnak kapcsolatunk leglegelején elmondtam,hogy erre számítson,ilyen vagyok,és nem fogok vele szexelni csak azért,mert neki ez pl rosszul esik. Ennek ellenére szeretett volna velem összejönni,és elég nagy lépéseket tett meg magától (felhozta az összeköltözést,eljegyzést (ezek azóta megtörténtek)). Mostanában felhozza egyszer-egyszer a témát,hogy azért ő örülne,ha lenne,volt vita (részemről) is erről. Elmondtam neki,ha nem tud ezzel együtt élni,semmi gond,álljon odébb.


Minden más működik,nagyon jól elvagyunk együtt,szeretjük egymást,vannak közös életcéljaink.


Fiúk,lányok,mi a véleményetek? Fog tudni hosszútávon velem lenni (2 éve vagyunk együtt,kb 7-10 hónaponta van egy-egy szex).



ma 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés, miért nem engeded neki hogy szexuálisan kalandozzon? Akár a tudtoddal, beleegyezéseddel?
ma 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát halljak meg ha értem…

Aki aszex az miért szexel egyáltalán bármikor?!

Én is aszex vagyok, úgy találtam meg a kérdésed és soha az életben nem lennék képes rá….

Nem, évi egyszer sem.

ma 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En a veget nem ertem, ha aszex vagy, akkor hogy-hogy "7-10 havonta van egy-egy szex"?
ma 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. Azert,amiert azok a (normalis) parok sem engedik meg,akiknek az egyuk fel tobbet igenyel. Tudta,hogy mire vallalkozik,tisztaban volt vele,es barmikor kilephet,nincs fegyver fogva a fejehez. Ha osszefekudne valakivel,undoroknek tole.


2. Mert sajnos neha engedsz a masiknak,mert hulye vagy (jelen esetben nem te,hanem az az aszex,aki szexel)

ma 03:29
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Azert,mert evente kb egyszer ugy vagyok vele,h legyen jo napja. Ilyenkor sincs semmi kedvem,csak “elvagyok”. Tudom,hogy ez nem jo.
ma 03:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak "szexuális" téren dominálod ennyire, vagy mindenben?
ma 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6os,mire gondolsz pontosan?
ma 03:37
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Arra, hogy ha így tudod másban is érvényesíteni az akaratodat mint szexuális megvonásban, akkor igen domináns egy csajszi lehetsz.

ma 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,az vagyok,ez persze lehet szerintem jo es rossz tulajdonsag is. Nekem az eletben sokszor jol jott,hogy tudom mit-hogyan es ennek tudok “hangot” is adni. Eleg fiatalon,eleg magas poziciokba is eljutottam pl. Es oroszlan is vagyok😀
ma 03:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok nekem bejön a mői dominancia, de hogy bírja a pasid?
ma 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!