Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régebb sokan masztiztak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb sokan masztiztak az ometv, camsurf, omegle és hasonló oldalakon. Ezek mára már kimentek a divatból? Innen szokta valaki használni ezeket? Esetleg a fentieken kívül van olyan oldal ami ezekhez hasonó?

Figyelt kérdés
aug. 21. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
fiúként én a dirtyroulettet szeretem
aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Mar nem nagyon lehet, mert egyből tiltanak erte. Dirtyrouletten lehet, az arra van.
aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
de az is opció, hogy itt találsz valakit, és úgy menni instáre, google chatre... Volt már erre is példa :-) A legjobb élményem az volt, mikor két lány mondta kamerába, mit csináljak...
aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Itt próbáltam én is de csak búzák jelentkeztek :)

Ha van itt lány aki benne lenne írhat.

aug. 21. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát én ome.tv-n szoktam, az a lényeg hogy nem kell egyből mutatni és nem fog letiltani,jól kell kinézni és simán összejön :DDD 26f
aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak a sok kisfaszú pocakos bvzi rángatja a csoffadt f@szát az ilyen helyeken 🤣szánalmas szardarabok vagytok 🖕
aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az ötös válaszából kiderül hogy ha jólnéz ki a férfi akkor másképp reagálnak a lányok,nyilván akkoris felvehetik sunyiba telefonnal,meg ugye amblokk az egésznek nincs értelme,előrébb vagy azzal hogy nézik a facod?barátnőt kéne találjál ember.

Nyilván ha csúnya a srác plussz kicsi a pénisze,akkor gyakorlatilag minden cardarabnak elfogják mondani,a családját is szidják stb

aug. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szóval,szatírok,ne csináljátok,nincs értelme,ha bejöttök egy nőnek,akkor lessz barátnőtök,sex,ha nem jöttök be az adott nőnek,akkor a facotokra se kiváncsi,nem egyértelmű?ráadásul ha te vagy a dávid szobor,akkoris megeshet hogy felvesznek azt mész ki a netre és ottleszel fennt az örökkévalóságig hogy vered a brét full naked,megéri?az ötös válaszadó is csak röhög,nem is akar változni,fejlődni,mint ha neki jólenne így.
aug. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
facebookon is társkeresőkön is ezrével kapnak nők dickpicket,minek?elküldöd a nőnek a facod és?mit vársz?irja majd hogy találkozzunk szépfijú és lefog copni?nem fog megtörténni,csak szólok.Viszont igy felmerül a kérdés,ezek a férfiak elmebajosok?vagy ez nem jut eszükbe hogy nincs értelme amit csinálnak?
aug. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak a sok kisfaszú pocakos bvzi rángatja a csoffadt f@szát az ilyen helyeken 🤣szánalmas szardarabok vagytok 🖕


látom te se vagy egy észlény,a péniszméret nem függ össze ezzel,egy fórumon,megosztott egy nő egy idős embert,barcelonába meztelen sétál a városba,20 cm es gyíkkal....akkor?senki nem támadta,veled ellentétbe,senki nem élte meg traumaként.

aug. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!