Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek is van hasonló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is van hasonló? Hogyan kezelitek? 23/L

Figyelt kérdés

Régóta észrevettem magamban, hogy olyan vagyok, hogy ha vannak olyan negatív tulajdonságok egy emberben amiket nem kedvelek, nagyon sokszor erős szexuális vonzalmat kezdek érezni iránta. Nem lennék vele együtt, emberként és társaságként sem kedvelem a negatív tulajdonságok miatt, de van az a pont ahol már annyira irritálnak ezek az adott tulajdonságok egy emberben, hogy átfordul az egész egy erős szexuális vonzalommá a fejemben.


És ez így volt bennem tinikorom óta, és a mai napig előfordul, hogy találkozok ilyen emberekkel, még annak ellenére is hogy boldog párkapcsolatban élek. Pl most az egyik új kollegám volt ilyen, nagyon hosszú ideig irritált a személyisége, majd egyszerűen elkezdett szexuálisan borzasztóan vonzani és konkrétan sokszor érzem, hogy zavarba is jövök ha a közelemben van. Nem is kedvelem mint embert, de mégis ezt érzem tőle. És emiatt borzasztóan mar is a lelkiismeret, nem igazán tudom hogy kezeljem ezt az egészet magamban.


Olyan lányok válaszát várnám akik voltak már hasonló szituban, tényleg elférne egy két jó tanács, hogy hogyan kezeljem ezt magamban.


ma 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én pasiként vagyok most kb ugyan ebben.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
EZ nem szex kérdés hanem Mentális egészség.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ki nem állhattam a főnökömet. Egy papírcetlivel el tudtam volna vágni a torkát. Nem azért, mert a főnököm volt, hanem mert rettentően idegesítő hapsi volt.

Amikor megtudtam, hogy hónapokig egy irodába leszünk bezárva, azon gondolkodtam, hogy felakasszam magam, vagy mondjak fel.

Ezzel a gyűlölettel telve indultak a napok együtt. Majd elkezdtem úgy gondolkodni, hogy valahogy túl kell élni, nem tölthetem minden napom ennyi haraggal. Beszélgettem vele, hülyéskedtünk, hanyagoltuk a munkát. Ugyanúgy utáltam, csak már nem akartam megölni sem őt, sem magamat.

Észrevettem, hogy flörtölni próbál velem, meg hozzámér, amikor csak lehetősége adódik.

Aztán egy céges bulin kicsit bepiáltam, és közöltem vele, hogy nagyon utálom. Aztán szó szót követett, és még azon az összejövetelen lefeküdtünk egymással.

Szóval vannak ilyen dolgok

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Minel vonzobb embert utasitasz vissza a huseg miatt,annal jobban fel tudsz magadra nezni.
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3-as damn, nem nincsenek ilyen dolgok. xddd
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szégyenkezdve bevallom, hogy velem is előfordult régebben, néha előfordul ilyen, én nagyon kompetitív és talán icipicit kinky vagyok. Ezt azért mondom, mert borzasztóan felpörget a versenyzés, ezért sokszor mondjuk valamilyen munkahelyi vetélytársam, akit nem kedvelek elkezd vonzani vonzani, vagy valaki, akivel összeveszek. A kinkyt inkább arra értem, hogy gyakran indulok be olyan dolgokra, ami nem kifejezetten a nagy könyvben megírt szexi, hanem mondjuk kicsit az átlagostól eltérő, nem szívesen vallanám be másnak hogy ő tetszik. Szerintem ezek bennem a tabuk iránti vágyam miatt vannak és hát kicsit sem egészséges, hogy csak erre izgulok. Általában nem teszek semmit (kb egyszer történt valami ilyen szituációkban), mert tudatosítom magamban, hogy ez nem az amire vágyok, hanem bizonyos mintáimnak ás sámáimnak a kivetülése (illetve ezek nekem relatíve gyorsan elmúlnak hálistennek, inkább heves fellángolások mint hosszú kitartó vágyak). De szerintem ezeknek a hátterének a megfejtésében egy pszichológus tudna segíteni teljesen.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen érzésem, csak férfiként...
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet szub vagy és szexuálisan beindít, hogy megalázó lenne ha egy ilyen ember uralna, magáévá tenne.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak mondom hogy ezzel a negatív tulajdonságokat validáljátok
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogok játszani ilyen Gyik-es bingót:

kinky

crush

cringe

red flag

damn

bestie

cuckold

femdom

fun fact

grower

incel

stb.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!