Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek is van hasonló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is van hasonló? Hogyan kezelitek? 23/L

Figyelt kérdés

Régóta észrevettem magamban, hogy olyan vagyok, hogy ha vannak olyan negatív tulajdonságok egy emberben amiket nem kedvelek, nagyon sokszor erős szexuális vonzalmat kezdek érezni iránta. Nem lennék vele együtt, emberként és társaságként sem kedvelem a negatív tulajdonságok miatt, de van az a pont ahol már annyira irritálnak ezek az adott tulajdonságok egy emberben, hogy átfordul az egész egy erős szexuális vonzalommá a fejemben.


És ez így volt bennem tinikorom óta, és a mai napig előfordul, hogy találkozok ilyen emberekkel, még annak ellenére is hogy boldog párkapcsolatban élek. Pl most az egyik új kollegám volt ilyen, nagyon hosszú ideig irritált a személyisége, majd egyszerűen elkezdett szexuálisan borzasztóan vonzani és konkrétan sokszor érzem, hogy zavarba is jövök ha a közelemben van. Nem is kedvelem mint embert, de mégis ezt érzem tőle. És emiatt borzasztóan mar is a lelkiismeret, nem igazán tudom hogy kezeljem ezt az egészet magamban.


Olyan lányok válaszát várnám akik voltak már hasonló szituban, tényleg elférne egy két jó tanács, hogy hogyan kezeljem ezt magamban.


ma 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Volt olyan eset, amikor engedtél a vágynak ilyen emberrel, és szexeltél vele? Ha igen, milyen volt a szex? Utána változott az ellenszenved? Parod mellett is tettél ilyet?

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!