Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Annyira száraz a bőröm, hogy...

Annyira száraz a bőröm, hogy ha babafürdetővel érintkezik, még akkor is nagyon kiszárad. Akkor inkább abszolút ne használjak még babafürdetőt sem? Vannak itt, akik hasonló helyzetben vannak? Ha igen, ti hogyan kezelitek a helyzetet?

Figyelt kérdés

jún. 14. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálj ki testolajat, nagyon jót tesz az extrém száraz bőrnek is. Viszont mennyi folyadékot iszol?
jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1. Köszi a tanácsot. Iszom elég vizet. Már minden mennyiségben kipróbáltam úgyhogy nem a vízfogyasztás (hiánya) az ok.
jún. 14. 19:07
 3/13 Tatyó ***** válasza:
100%
A túlzásba vitt zuhanyzás/fürdés okozhat ilyet. Legtöbben testápolót, testolajat használnak, ami nagyon jó, de az olíva olaj tiszta, vegyszermentes és megfelelően alkalmazva szintén hatásos erre a problémára is
jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3. Nagyon köszönöm! Pont én is az olívaolajra gondoltam, hogy azt fogom a bőrre kenni.

A túlzásba vitt zuhanyzás, fürdés mit jelent?

Hány perc alatt kellene zuhanyoznom, hogy ne ártson a bőrömnek?

De az biztos, hogy a babylove-ot sem bírja a bőröm.

A testolajat mikor kellene használni?

jún. 17. 18:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig argánolajat használtam néha. Az jó, de árban is ott van.
jún. 17. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárban szoktam iratni fűrdőkenőcsöt. Én is csak azzal tudok fürdeni mert minden kiszárít irritál
júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezt ki írja fel? Bőrgyógyász?
júl. 9. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható :)
júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! És van valami neve vagy hogy kell kérni?
júl. 23. 18:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Fürdőkenőcs nincs konkrétan neve
júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!