Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aszexuálisok,volt veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok,volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Aszexuális vagyok,nem vonzódok szexuálisan senkihez,semmihez és nem is akarok szexelni,nem vonzódom a csókhoz. “Helyette” simogatom a másikat,van valamennyi testi kontaktus. Több párom volt már,mindenkinél ugyanígy volt. A mostani páromnak kapcsolatunk leglegelején elmondtam,hogy erre számítson,ilyen vagyok,és nem fogok vele szexelni csak azért,mert neki ez pl rosszul esik. Ennek ellenére szeretett volna velem összejönni,és elég nagy lépéseket tett meg magától (felhozta az összeköltözést,eljegyzést (ezek azóta megtörténtek)). Mostanában felhozza egyszer-egyszer a témát,hogy azért ő örülne,ha lenne,volt vita (részemről) is erről. Elmondtam neki,ha nem tud ezzel együtt élni,semmi gond,álljon odébb.


Minden más működik,nagyon jól elvagyunk együtt,szeretjük egymást,vannak közös életcéljaink.


Fiúk,lányok,mi a véleményetek? Fog tudni hosszútávon velem lenni (2 éve vagyunk együtt,kb 7-10 hónaponta van egy-egy szex).



ma 02:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

4 dehát az aszex rosszul van a szextől

És nem is arról szól hogy nem vonzodsz

Akkor honnan tudod hogy melyik nemmel kell lenned?

Én tudok vonzódni, de csak fejben, élőben már undorító dolognak tartom a szexet

Soha az életben nem tudnám megtenni

Ez nem választás kérdése

ma 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10,ebbol nem szokott problema lenni. O eleve egy kicsit visszahuzodobb szemelyiseg,vagy nem tudom,hogy hivjak az ilyet. Fontos kiemelni,hogy attol,hogy dominansabb vagyok,meg nem papucs a parom.
ma 03:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!