Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki 30-as éveiben tinilányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 30-as éveiben tinilányokat próbál ágyba csábítani, inkább pótolni próbálja ami tini korában kimaradt, vagy annyira jó volt tinikorában a szex a hasonló korú lányokkal hogy még mindig arra az élményre vágyik?

Figyelt kérdés
Nyilván nem fekete fehér a dolog, nem lehet ennyire sarkallatosan meghatározni, de szerintetek inkább melyik motiváció van a dolog mögött?

ma 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Bár nincsenek ilyen ambícióim konkrétan, hogy most tiniket fűzögessek, de ha lehetőség adódik rá nyilván élnék vele. Nem kihagyott dolgokról van itt szó, hanem arról, hogy mai szemmel is vonzónak tartom a fiatal feszes nőket ennyi. 34/F
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Semmi ilyesmi nincs a dologban.

Egyszerüen feszesebbek csinosabbak. Ennyi. 🙂

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
egyik az, amit kettes mond, ez nekem egy nagyon nyomós indok, illetve valahol talán pótlás is kicsit
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább az előbbi, viszont tény, hogy feszesebb, fiatalabb és semmi olyan nincs mögötte, hogy engem a velem egyidős nők nem tudnak komolyan venni. Azzal pedig nem szoktam foglalkozni, hogy ki, mit mond... ha beleegyezett és ő is akarja, nem a pénzről szól, akkor senkinek nincs köze hozzá. 30/F
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit pótlás is de nem az a fő indok.

Fiatalkoromban fel sem fogtam hogy egy ilyen feszes testet "uralhatok" ha úgy tetszik "birtokolhatok"

Nyilván tapasztalatban bevállalósságban alulmaradnak a 30 évesektől de ugye azt nem ia várhatjuk el egy fiataltól.

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem ezek a fő okok.

Egy hogy jól néznek ki és a lényeg hogy sokkal könnyebben meg lehet őket kapni, le lehet őket nyűgözni, befolyásolhatóak stb.

Szóval a sok kis lúzer nem tud egy saját korabeli csajt felszedni de egy 16-18 évest igen. Ez az igazi ok.

ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 valójában a lúzer te vagy, mert veled tőled idősebb nő nem akar semmit, a lányok pedig lekoptatnak és nagyon jól teszik.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!