Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hasonló kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló kellemetlen orál helyzeted? Hogy kezelted?

Figyelt kérdés

🩷Nők és férfiak egyaránt írhatnak.🩵

Egy gyermekkori barátom mesélte, hogy nemrég ismerkedett egy nővel és eljutottak az első együtlétig, illetve csak elejéig.

Ahogy mesélte, a nő még bugyiban állt előtte, a barátom pedig leereszkedett, hogy majd lehúzza róla és kielégíti. Erre az ő szavaival élve: - Lehúztam és csupa szőőőr! (Mellé grimaszokat vágva).

Lényeg a lényeg: rosszullétet szimulált és hazament.


Ilyenkor érdemes közölni a másik féllel, hogy ez nem jön be, vagy inkább ne tapossunk a lelkébe és tegyünk úgy, mint a barátom?


Ha pl. valaki ápolatlan és megcsap egy ordenáré szag, akkor mondjuk meg a tutit vagy hozzuk meg az áldozatot és reménykedjünk, hogy útközben nem hányjuk el magunkat?


Sok ember ilyen esetben rögtön le is zárja a dolgot. Ilyenkor jobb megmondani az okát (hogy a jövőben ilyen ne forduljon elő) vagy nem kell megbántani (ha már úgysem akarunk egy számunkra igénytelen emberrel folytatást)?


Tudom, hogy a szőr nem egyenlő az igénytelenséggel, de van aki számára taszító.



ma 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, attól hogy "natúr" valaki fazonja még nem igénytelen. Büdös nem ettől lesz, hanem a gombától vagy az ápolatlanságtól.

Ha nem akarod kinyalni akkor csak dugtok és nincs folytatás. Korrektebb ha utána megmondod te jobban szereted ilyen-olyan fazonnal (ezzel nem taposol bele a másik lelkébe, csak közlöd a szubjektív véleményed). Ettől még lesz aki megtartja - nem baj, neked nem jó, de helyetted lesz majd tucatnyi másik jelölt akinek meg igen.

ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig minden lánynál előbb a kezem járt a bugyijában, így nem ért volna váratlanul a bozont (amúgy sincs vele bajom), illetve ha már volt az ujjam a puncijában, utána mindig meg is kóstoltam az ízét és megszagoltam, mert az beindít. Ha ekkor olyan bűzt tapasztaltam volna, ami nem odavaló, azzal elment volna a kedvem tőle és nem is lett volna folytatás, de nem volt ilyenre példa.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki szőrös lent, még nem egyenlő azzal, hogy igénytelen is. Ez csak az ostobaság megint, ami manapság divat lett, hogy mindenkinek újszülött simaságú bőr kell legyen mindenhol.

Ugyanúgy tisztálkodik az is, aki nem szőrtelenít.

ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!