Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A paromnak nagy a penisze es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromnak nagy a penisze es Neha eleg kellemetlen faj masnak is voltak hasonlo gondok?

Figyelt kérdés

a paromnak 21 cm nagy penisze van es Neha szokott fajni pedig teljesen nedves vagyok azal nincs baj es fel is vagyok izgulva de amikor teljesen beteszi akkor olyan kellemetlen Neha meg faj is olyan szuro erzest erzek vag nem is tudom hogy fogalmazzk mintha bell valami belemhasitana


probaltuk ugy is hogy nem teszi be teljesen de akkor o meg ugy nem elvezi meg egy ido utan mindig teljesen benyomja mert nem birja megallni


egyszer amikor ittas volt akkor viszont nagyon rossz volt mert eleg durvan csinalta es rendesen ugy ereztem hogy valami szetszakad bennem bar enis kicsit ittas voltam szoval annyira nem figyeltem oda es bar a vegen mondtam hogy hagyja abba mert faj cask annal jobban nyomta utana nagyon fajt a hasam is


valakivel esetleg tortent hasonlo mit lehetne tenni? Mert igy nemigazan elvezetes a sex (legalabbis szamomra)


2016. aug. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nők hüvelye nem egy végtelen barlang.

A "kedves" párod a méhszájadat bökdösi. Ezért fáj a szex. Finom kis méhszáj sebet okozhat neked, ha így folytatjátok. Akkor aztán mehetsz a nőgyógyászatra.


A nők hüvelye és a férfiak pénisze abban hasonlít egymásra, hogy kicsit hosszabb lesz, amikor izgalmi állapotba kerülnek. Az övé hosszabb mint a tiéd.

A nedvesség abban segít, hogy a vastagsággal legyen kevesebb gond, illetve a surlódással. De ha túl hosszú a farka, akkor hiába vagy nedves.


Amit leírtál, az simán elmegy nemi erőszaknak is. Helyedben megszakítanám vele a kapcsolatod. Ha mégsem teszed, próbáljatok legalább egy kistörölközőt a farka tövére tekerni. Így olyasmi érzete lesz, mint ha tövig nyomta volna, de nem fáj neked.

2016. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Méhed mehet a méhbe ha így folytatod...
2016. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

A méhszájseb egy nagyon jó dolog :) Majd megfogod látni ha sikerül a párodnak csinálni egyet neked.

Utána majd ő is szeretni fogja, mikor nem tud megdugni jó ideig. Szóval én csak azt tudom mondani nektek, hogy hajrá, csak így tovább!

2016. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Méhszájzúzódást lehet igy okozni.

Vigyázni kell amikor koppanasig nyomjuk. sokszor a nő helyett is kell gondolkodni mert sokan nők a szex hevében még élvezik is a fájdalmat, utána viszont a szülési fájdalomhoz hasonló szintű, hossza tartó fájdalommal járhat, kórházba is lehet kerülni vele (láttam mar ilyet).

A megszajseb sztem inkabb fertőzéstől alakul ki. A penisszel inkabb zúzódásokat lehet ott okozni.

2016. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ennyit arról, hogy a méret a lényeg.
2016. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!