Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! A páromnak a makkja...

Fiúk! A páromnak a makkja alatt olyan mintha hamlana a bore az gomba lehet? Es neha eleg kellemetlen a szaga. Nagyon szeretem kenyesztetni mindenhogyan de igy kellemetlen. Valami tanács? :/

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
aha:) a nemibeteg gondozóba vizsgáltasd már ki a párod mert belerakta valakibe:)és ez tuti:)na majd az lesz a kellemetlen:)gratula a faszidhoz:)
2013. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
mondd neki, hogy mossa ;)
2013. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem volt eddig massal 2 eve mar... es azt neztem hogy szokott neki vorosesebb lenni de az nem ormalis ugye? A makkja es alatta is.

Az biztos hogy massal nem volt mar 2 éve

2013. jún. 4. 20:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Gomba nem csak mástól lehet, de irány doki, és no szex, amíg nincs kezelve, mert te is könnyen elkaphatod, bármilyen kényeztetéssel.
2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat az a baj hogy o szerinte nincs semmi baja. Canestennel kenegeti
2013. jún. 4. 20:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell itt mindjárt rosszra gondolni .A testi müködés,a bevitt ételek is kiválthatnak ilyeneket .Ha közvetlen kényztetés előtt tisztálkodik akkor ezek kizártak .
2013. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
írtál privátban nekem alpári stílusban....nem minősítem ill téged jellemez de hagyjuk kb 4 évvel ezelőtt ezekkel a tünetekkel kerültem orvoshoz egy durva nemi úton terjedő a latin nevét már nem tudom de penicilin kezelés volt a vége...hogy nem volt 2 éve mással azt ő mondta neked te meg elhiszed..ha nem nemibeteg akkor egy igénytelen barom ez a 2 opció lehet a makk alatt megmossa rendesen és nem veri bele mindenkibe nem fordulhat elő hogy amit írsz gombás legyen vagy büdös bárki makkja de mivel egy tahó vagy bekaphatod neki nyugodtan vagy az enyémet ez legalább nem büdös
2013. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs baja, akkor miért kenegeti gombaölővel??
2013. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem kényeZteted addig, amíg el nem megy orvoshoz. 1-2 hét szexhiány után majdcsak elviszi megmutatni. Egyébként az igénytelenség felsőfoka, hogy a vörös, hámló, duzzadt és büdös péniszét magadba fogadod..
2013. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 poiu ***** válasza:
Ez lehet (1) gomba vagy (2) a Canesten. A Canestennel nem szabad "kenegetni", a gombaölők nagyon durva szerek. Muszáj dokihoz mennie.
2013. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!