Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadtan letudom húzni a...

Lankadtan letudom húzni a bőrt a péniszemről. Mereven a makk aljáig megy és ha elengedem akkor egyből vissza csúszik. Tanács?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Amikor fel akarom húzni az óvszert ez macerás mert2újjal fogom az óvszer végét 2újjal a bőrt nehogy vissza csússzon és még 2 újjal kellene görgetnem. És így nem tudom rendesen felhúzni az óvszert.
2013. máj. 27. 15:32
 2/9 anonim válasza:
Kérd meg a csajt, hogy fogja meg neked :D
2013. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkié ilyen, a gumit pedig a csupasz makkra kell felhúzni, nem pedig a bőrre.
2013. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyébként rövid a féked szerintem.
2013. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És miért gond ha nem húzod le a bőrt és úgy görgeted rá az óvszert a töködre? Akkor még két újj többleted is marad! :DD
2013. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
voltam dokinal es azt mondta h nem rovid a fitymafekem
2013. máj. 27. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még kevés a tapasztalatod,majd rájössz közben ,hogy is kell .
2013. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj azzal van h sztem vékony a péniszem
2013. máj. 31. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a vékony pénisz maga a gond, hanem az, hogy az orvos lankadtan nézte meg, ahogy azt az előbb is írtam. Nem akarom magamat ismételni, éppen ezért nem írnám le ugyanazt, amit az előbb. Kaptál segítséget is, nézd meg a belinkelt topikot, mert vannak benne hasznos dolgok! Ott találsz segítséget is, akitől kérdezhetsz.
2013. jún. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!