Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az hogy merev...

Mitől lehet az hogy merev állapótban a péniszemről a makk-ról a bőr megse mozdul maszturbálás közbe?

Figyelt kérdés

Ha merev egyszerűen nem tudom a bőrt megmozdítani ..


ha kell küldök képet mien merev állapotban..


17/F


2013. ápr. 4. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
nekem ugyanez a bajom volt -> urológia sürgősen mert nem lesz normális, sőt ilyennel semmilyen, szexuális életed, csináltasd meg, utána 1-2 honapig gyogyul es hasznalhatod ujra ^^
2013. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Képet ne rakj fel,mert könnyen fel lehet törni az emailedet és ebből kellemetlenség is adódhat.Mivel írod hogy mereven nem tudod hátrahúzni akár letapadás is lehet.


Abszolult nem tudod hátrahúzni a makkról a bőrt ha merev a péniszed vagy kicsit azért igen?

Lankadtan hátratudod húzni a fitymád?



Ha abszolut nem tudod hátrahúzni a fitymád ha merev a péniszed akkor mielőbb kérj időpontot egy urológustól,de mond meg neki te mindenképpen elszeretnéd kerülni körülmetélést majd a ha már megvizsgált,mert tudod a tb a metélést támogatja így van hogy metélés nélkül,z vagy fitymaplasztikával lehet a szükületet kezelni csak ezt nem mindig mondják el,(tehát a feszülő fitymát tágítják ki,nem vágják,metélik annak egy részét le.)


Egyedül is elmehetsz urológushoz,nem kell beutaló hozzá,csak időpontot kell kérni és már mehetsz,mivel fiatal korú vagy ha műtéti beavatkozásra lenne szükséged akkor viszont azt csak szülői hozzájáruló nyilatkozattal végzik el.A fityma plasztikai műtét kb 15-20 perc,helyi érzéstelenítővel végzik.

2013. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

> Képet ne rakj fel,mert könnyen fel lehet törni az emailedet és ebből kellemetlenség is adódhat.


Ez kérlek a szezon és a fazon elég komoly találkozása...

2013. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek előző...

"okoskatomika" megint itt okoskodik...

2013. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt, hogy „ne tegyél fel képet, míg nem múltál el 18” és akkor azt mondjuk, hogy igen, oké, helyes. (Ugyanakkor egy kép sokkal többet mond ezer szónál, szóval annyira nem fekete-fehér a dolog).


Viszont az, hogy az akárhova (pl. kepfeltoltes(pont)hu) feltöltött képből feltörik az e-mailjét meg a jelszavát, meg az isten tudja mit – ez teljes baromság, és csak annyit mondtunk, hogy lehetőleg ne terjeszd ezt a hülyeséget. Ebben nincs benne semmi olyan, hogy biztatnánk a fiatalokat képek feltöltésére. Picit többet látsz bele a dolgokba, nem gondolod?

2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem látok bele többet a dolgokba,de itt nem orvosok válaszolnak,és nem azok nézik a képeket sem,tehát találgatunk,tanácsokat adunk,az orvosoknak sem elég egy kép,hanem látniuk,megvizsgálniuk kell hogy felállítsanak egy diagnozist.Rosszul fogalmaztam amikor arról írtam hogy könnyű kinyomozni kihez tartozik a kép.


Van egy egyéni írás és hozzászólás stílusom(utóbbi sokaknak van,neked is kedves 80-as) és tud több ismerősőm is hogy itt is fennt vagyok vegyük ezt alapul,innentől kezdve ha felrakok egy arc nélküli képet már van aki az írásomból tudja ki vagyok már lehet belőle kellemetlenség,én rájöttem egy havaromról is hogy fennt van,mert a szövege elárulta,és tett egy-két célzást amikor másnak válaszolgatot itt.Van aki meg nem kitalált nevet ad meg,hanem a sajátját,volt aki privibe írt nekem.


Lehet eltúloztam,de akkor is kis vagy fiatal korú jobb ha nem tesz fel képet magáról.

2013. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!