Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámlik a makkom?

Hámlik a makkom?

Figyelt kérdés

A múlthéten lázas voltam gondoltam nem nagy baj ha nem megyek el este fürödni. Amikor másnap elmentem fürdeni arra lettem figyelmes hogy hámlik a makkom de nem bőr jön le róla hanem ilyen furcsa fehér valami és a makkom alatt is a bőrön de nem minden hol. Most ez vajon mi lehet??

ugye kb kevesebb mint 5 napja volt de minden nap mosom de a probléma még mindig fenn áll. Alaposan mosom meg minden nap... valaki segítsen kérem.

14/f



2013. ápr. 4. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kenegesd, a gyógyszertárban adnak rá krémet a pontos nevét nem tudom, használj pH 5.5 szappant.
2013. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létesítettél sexuális kapcsoaltot? Ha igen, lehet fertőzés...

De van olyan fertőzés is ami nem sexuális úton terjed, ha nem múlik, mindenképp orvos!!

2013. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen létesitett ,egész betegsége alatt ezen járt az esze egy 14 éve fiúnak . Nem is irom ide melyik válaszíró írta

de neki sem ártana egy vizsgálat .

Ha nem múlna egy testápolóval akkor vény nélkül kapható a

Lipobase kenőcs ,pontosan ilyenre van ,1000-1100 közötti áron .

2013. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat meg próbálom ezt a test ápolót.

Nem nem létesítettem szexuális kapcsolatot és egyenlőre szerintem felesleges mert csak baj lehetne belőle senkinek nem hiányzik egy gyerek 14 évesen.

2013. ápr. 4. 20:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem még feltenni hogy ezzel a hámlással jött egy kisebb kellemetlen szag is hozzá eddig nem volt.
2013. ápr. 4. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
2014. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!