Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illik megkérdezni a nőtől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik megkérdezni a nőtől azt, hogy hova élvezhetek neki?

Figyelt kérdés
Nem tartós kapcsolatokban gondoltam ezt persze, hanem alkalmi de nem fizetősre.

ma 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Persze. A srác, akihez fel szoktam ugrani, ő mindig megkérdezi. Nincs ezzel semmi gond.
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Tegyél neki javaslatot és ő pedig vagy elfogadja vagy mond egy másikat amit megteszel.
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Hogy én szingli pasiként miért nem találok ilyen,vagy hasonló nőt...


Aki úgyis benne lenne az akalmiba mondjuk nálam,hiszen egyedül lakom,hogy nem kell érte fizetnem!


Lehet,ilyen nő nincs is.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, kérdezd meg.

Tőlem is megkérdezte az alkalmi pasi. Előtte megbeszéltük ki mit szeretne.

ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illik, de én nőként is szoktam mondani, hogy lehet ide vagy oda. Kapcsolatban pedig kifejezetten szeretném.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Alkalmi kapcsolatnál egy helyre "illik" élvezni. Gumiba. Aki nem így gondolja az vagy felelőtlet, vagy buta mint a tök, vagy mindkettő. Vagy troll...
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kapcsolatban vagyok, de ezt mindig a párom fantáziája bízom. Kivétel akkor, ha nem a 4 fal között csináljuk.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!