Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz megkérdezni, hogy szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérdezni, hogy szőrös vagy szőrtelen puncit szeretne?

Figyelt kérdés
Elkezdünk járni és, amikor várható az első szex, akkor gáz megkérdezni? Nem szeretnék beégni.

aug. 24. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ne konkrétan kérdezz rá hanem csak érdeklődés szintjén kérdezgesd hogy általánosan milyen fazon jön be neki.
aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
82%
Ha neked kényelmes így is, úgy is, akkor szerintem játékosabb megfogalmazással érdemes, én pasiként örülnék neki.
aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem gàz ez a 21.szàzad
aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy gáz, mondjuk én kértem hogy ne borotválja le
aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Nincs vele gond de csupasz legyen
aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz, nyugodtan kérdezd meg.
aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Szőrtelent
aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen mindegy Bélus. Az egy dolog hogy puncid nincsen, de reális esélyed se rá.


Nice try. Kamu incel kérdés 🤭😑

aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, Ne a ficskának akarj megfelelni, hanem úgy hord, ahogy neked a legkomfortosabb! Ha egy ilyen miatt húzza a száját, vagy nem tetszik neki, vagy ehhez köti a továbbiakat, akkor engedd hogy húzzon a retkes fh.szba!
aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem gáz.


Bár mint nő a nőnek mondom, hogy 1000 meg 1 kis insecuritym van nekem is, de a puncim szőrössége vagy csupaszsága így 25 éves koromra már teljesen az én döntésem.


Tudom, pár éve nekem is ciki lett volna, ha az éppen aktuális dugópajtim előtt megjelenek a nem dzsungel!, de nem is csempe puncimmal, mert ugye status quo meg nincs még rendesen kifejlődve a személyiséged, de ma ott tartok, hogy mindenben kikérem a másik nem véleményét, de a puncim annyira a sajátom és olyannyira nem érdekel senki véleménye, hogy azt el nem tudom mondani. Szerintem az egész életemben nem vagyok olyan biztos, mint a puncim szőrösségi állapotán. Kvrvára felszabadító és egyben erőteljes, hogy nekem így izgató és ebben senki másnak nem érdekel a véleménye.


De klbaszott büszke vagyok, hogy ezt ilyen szépen megfogalmaztam.


Kitartást csajszi🫶🏻

aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!