Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok és az osztályba...

13 éves vagyok és az osztályba mindenki szőrteleníti a lábát meg a hónalját de én nem merem anyut megkérdezni?

Figyelt kérdés
Hát a hónalj nem vészes szinte semmi a lábamon is csak szőke de akkor is zavar. Hogyan kérdezzem meg? Ezt még nem kérdeztem de mindenre azt mondja ráér még. (L/13)
2009. aug. 10. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le anyukáddal, és mond le neki, hogy ez Téged zavar, és változtatni szeretnél rajta..ha jófej akkor megérti ! Vedd komolyan, és akkor Ő is így fog tenni.
2009. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ő úgyis aztmondja majd h ne kezdd el leszedni,hiszen akkor aztán életed végéig folyton foglalkoznod kell a dologgal=)

de fejtsd ki neki mennyire zavar, tüntetőleg vegyél fel dögmelegben 40fokban hosszú nadrágot, még otthon is, és mindig említsd meg. sztem hatásos lenne.

2009. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen az előző jól mondta de ha mégsem mernéd vele ezt megbeszélni akkor ne mond el neki.De ha kis szőke szőr és annyira nem is látszik akkor nem kell!Csak azért mert a barátnőis is ezt teszik neked nem kell.15/L
2009. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg, hogy nyolcadikban "társadalmi elvárás" a szőrtelenítés, és hogy legkésőbb évnyitóra muszáj, mert egyedül lennél szőrös és szégyellnéd, de inkább te kipróbálnád előre.Hogy addigra nehogy be legyen gyulladva.

A hónaljhoz nem kell külön engedély.

2009. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Sosem értettem minek egy 13 évesnek engedélyt kérni, fogod a gyantát és megcsinálod. Vagy a borotvát... majd hozzászokik anyud hogy nem vagy már 5 éves aki csak azt csinálja amit az anyukája mond neki.
2009. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

AZ én anyukám szörtelenítés ellenes mivel nem 30 éves kicsit idősebb, az ő gyerekkorában senki se szőrtelenített...

Én megmondtam neki, hogy egyszerűen ciki hogy csak én nem szörtelenítem a lában ( a hónaljam azért borotváltam,mert apukám egy nagy zacskó egyszerhasználatos borotvát tartott a fürdőszbában pedíg volt saját borotvája, abból néhány havonta le tudtam nyúlni egyet :) )

Azt egy anya se szeretné, hogy a lányát kiközösítség egy ilyen hülyeség miaat, hidd el....mert 13-16 év között ezek az apróságok nagyon fontosak, mi tinilányok nagyon nevetségesek tudunk lenni, én 15 éves vagyok, és a nyáriszünetben azt élevezem a legjobban, hogy senki sem cseszeget azzal, hogy miért nem egyformák a körmeim...hát nem röhej?

2009. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 vagyok. :D Szőrtelenítek. Nem kérdeztem meg anyumat, mert minek. Borotváal szőrtelenítek, nem hangos és nem fáj. :D Szerintem nyugodtan szőrteleníts. Ha meglátja, hát meglátatja. :) (Bár én ezzel nem így vagyok, de sebaj :$)
2009. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2009. aug. 11. 11:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a tudtuk nélkül kezdtem el 12 évesen szörteleníteni :D. Nem szóltak meg végül is. :D De az sem érdekelt volna...Most mit mondhat? "Kislányom azonnal növeszd vissza a lábadon a szőrt!" vagy mi? :D:D

16L

2009. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen énis ilyen dillemában voltam:D nem ertem erről beszélni, mertmég nem dumáltam anyuval ilyen csajos dolgokrol..:$:D fogtam. bementem a dmbe. vettem egy rózsaszín gilette borotvát és gélt.:) és megcisnáltam a lábam, hónaljam, nemi szervem...:) eleinte nem akrtam h lássa.:DD aztán megkérdezte h mivel szedtem le, mondtam borotvával... és vett nekem egy nem 1× használatosat, meg borotvagélt.:D kb ennyi..
2009. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!