Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ki hogyan szőrteleníti?

Csajok! Ki hogyan szőrteleníti?

Figyelt kérdés
én borotválom már 1 ideje de most váltani akartam mert zavar h nagyon gyorsan nő és ha nem elég nagy a szőr akkor 1-1 szőrtüsző be is gyulladhat és vérzik... maradt az epilálás a szőrtelenítő krémek vagy a gyanta.. hát megpróbáltam az epilálást mert gyantáztatni nem akarok elmenni a szőrtelenítő krémek meg nem tudom, hogy mennyire használnak.. ti mit javasoltok?
2011. febr. 5. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
2011. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

XD

na erre nem tok mit lépni

2011. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jó kérdés..én is kiv vok válaszokra
2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én epilálom. viszont most nagyon csúnyán begyullasztottam már több mint egy hete. És nem múlik, emrt újabb és újabb sajna gennyesszerű szőrbenövések lesznek rajta. Eddig ilyen nem volt. nem tudom most mi az oka.
2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sokáig borotváltam, utána pedig 1 évig epiláltam itthon, mert már agyamra ment, hogy pár nap után borotválni kellett megint, DE! Az epilátorral nagyon megszívtam. Az elején szép sima volt és akár 2 hetet is kibírt, de olyan csúnya szőrtüszőgyulladásaim lettek... Vettem gyulladáscsökkentő krémeket is, de ezek mellett is ugyanúgy begyulladtak. Most egy fél éve tértem vissza megint a borotvára.

Én inkább borotválom, minthogy undorító és visszataszító legyek ott lent a hülye gyulladásoktól. :S


19/L

2011. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyit szeretnék mondani, hogy nálam 1-1 gyulladás 2-3 hónap után múlt el teljesen, hogy utána semmi se látszódjon. Tényleg gondold meg, mielőtt belefogsz!
2011. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23:03vagyok - basszus ez szép lesz :/ akkor nagyon megszívtam, mert közbe olyan gyógyszert is szedek, hogy a hegek nagyon nehezen tűnnek el xd És mostanra "tervezzük" a barátommal az első alkalmat is :/
2011. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítőkrémmel vagy borotvával :)
2011. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan lehet epilálni is, csak utána mindenképp használ hintőport! Hidd el szép lesz!

Nekem is eddig a borotvától iszonyat csúnya volt,begyulladt mindig, de mióta hintőporozom egyáltalán nem és még puha és selymesebb is lesz :)

2011. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a hintőpor szerintem is használ.. ha epilálok csak azzal teszem.:D
2011. febr. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!