Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok és az osztályba...

13 éves vagyok és az osztályba mindenki szőrteleníti a lábát meg a hónalját de én nem merem anyut megkérdezni?

Figyelt kérdés
Hát a hónalj nem vészes szinte semmi a lábamon is csak szőke de akkor is zavar. Hogyan kérdezzem meg? Ezt még nem kérdeztem de mindenre azt mondja ráér még. (L/13)
2009. aug. 10. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélni kell vele.. sikerülni fog,bátorság!!:-) (14/L)
2009. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit mondtam anyukámnak,hogy én is szeretnék szőrteleníteni,de ő azt mondta,hogy még nem is látszik a szőr,meg még nem kell...meg ilyenek,de mondtam neki,hogy de sztem látszik és hogy engem zavar és ezért szeretnék szőrteleníteni!Mondd meg neki te is nyugodtan,de sztem ne borotvával próbáld!Sok osztálytársam már régóta borotválja,de én nem borotvával szőrtelenítek!(legalábbis a lábamon)

L/13

2009. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdezed meg? Az ő szőre vagy a tiéd? Megtiltja hogy szőrteleníts vagy mi?

Én így álltam hozzá 11-12 éves lehettem, amikor vettem egy csomag női borotvát, meg női borotvahabot, és utána már szőrmentes volt a lábam, hónaljam meg bikinivonalam.

L17

2009. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell ehhez anyukád "engedélyét" és véleményét kérned .. felesleges ..

Én kb. 12-13 évesen kezdtem el .. Egy ideig csak a hónaljon,kisebb idővel bikinivonalon,majd később lábon + karon :DD .. Annyit mondott h minek még azt,nem korai? :DD .. Közöltem vele h engem igenis zavar és kész! Ellentmondást nem tűrök, s nem is hat meg a véleménye.. Reagálása mindössze annyi volt ezután hogy csináljam ha "jólesik", s azzal a lendülettel ott is hagyott :D ..

Viszont azt javaslom hogy a lábadon s a karodon semmiképp se borotvával csináld, mert valóban nagyon megerősödik tőle a szőr és ez zavaró tud lenni :DD .. Szánj pénzt Veet-re hogyha megteheted (akár érzékeny, akár normál bőrre :), s ezzel kezeld a "szőrproblémákat" .. Meglátod h sokkal könnyebb mint a borotvával vesződni .. Csak felkened,vársz egy picit,s lemosod jó alaposan :)

(boccs a kisregényért :DD)

15/L

2009. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszii
2009. aug. 16. 19:56
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se mertem beszélni vele. Borotvával kezdtem nem olyan rég. Volt itthon egy csomagot borotva ilyen rózsaszínű és leborotváltam a lábamat. Már szerintem észrevette. Most pedig azon parázok hogy mondjam meg eki, hogy én epilátorral akarom csinálni. De már van egy ötletem xD csak még megkell nőnie a lábamon a szőrnek. Szóval hajrá :)
2009. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi hát sztem én is elkezdem megkérdezés nélkül és arra gondoltam majd egyszer visszanövesztem és megkérdezem mert sztem 1év múlva már megengedi jobban
2009. aug. 24. 21:36
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár szerintem úgyis észreveszi. Szerintem nekem is észrevette már :P
2009. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!