Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket megkérdeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket megkérdeznek a csajok, hogy mekkora a péniszetek?

Figyelt kérdés

Mert olvastam máshol is, és itt gyakorin is régi kérdések alatt full felpontozott válaszokat, hogy még egy nő sem kérdezte tőlük ezt meg.


Tőlem mindenki akivel voltam megkérdezte, jó persze lehet volt kivétel. De nagy általánosságban, aki addig nem is kérdezte meg, miután elővettem vagy miután használtam utána megkérdezte.

Ezért furcsállom a dolgot.


Ti hogy tapasztaltátok? Vagy lányok, ti megszoktátok kérdezni?



jún. 2. 07:55
A kérdező szavazást indított:
Sosem kérdézik meg/kérdezem meg
Néha megkérdezik/megkérdezem
Fele-fele arányban megkérdezik/megkérdezem
Gyakran megkérdezik/megkérdezem
Mindig megkérdezik/megkérdezem
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy kérdezte meg,varrónő volt aztán amúgy is mindig mért.:-) Megmérte engem amúgy előtte nem érdekelt.Akkor tudtam meg,hogy mennyi az annyi.
jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Itt pl megkérdezik, igaz hogy a fiatalabb korosztállyal ismerkedek.40+F
jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
70%

Megmondom kerek-perec...itt csak férfi kérdezte meg tőlem, h mekkora,

a kövi kérdése már a közös hoki/képcsere volt...

jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Én a nagyobb, 16+ cm farkú partnereimtől kérdeztem kíváncsiságból :D Kisebb farkúaktól nem szoktam, nehogy azt higgye, hogy degradálásnak szánom a kérdést.
jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Ennyi!

Régen nem volt ez téma, senkit nem érdekelt, és képe sem lett volna senkinek megkérdezni.

Ez csak a mai divat átka, hogy ez is téma kell legyen.

Mindenkinek megfelelési kényszere van már szinte. :(

jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szóval régebben kevésbé kérdezték volna meg, érdekes. Én ha lány lennék tuti megkérdezném magamtól, le is mértem a sajátomat nyilván azt is azért tetten mert érdekelt.


Tőlem férfi még nem kérdezte meg, illetve megkérdezték pl középsuliban, de abba semmi homoszexualitás nem volt.

jún. 2. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha majd egyszer találkozol egy valódi, hús-vér lánnyal, megtudod, a valóságban hogy működik ez...
jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezték már meg nemegyszer.. Randizás vagy flörtölés szakaszában, vagy szex után kiváncsiságból kérdezte.
jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Találkoztam már párral és mijt írtam, tőlem meg szokták kérdezni, kb mint a 8as válaszoló én is azt tapasztaltam.
jún. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!