Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy intim mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy intim mérettel rendelkező fiúk, ha egy random lány megkérdezné, hogy megnézheti/megfoghatja e péniszeteket, megengednétek?

Figyelt kérdés

Pusztán kíváncsi rá, milyen látni és megérinteni, mert még sosem látott élőben ilyen nagy méretű péniszt. És nem akar veletek szexelni, sem úgy különösebben semmit, csak úgy kíváncsi erre az élményre.

Zavarna ez titeket, hogy ilyen helyzetbe kerültök? Vagy izgató lenne számotokra, szívesen "önkénteskedtek"? Vagy csak bizonyos feltételek mellett (randi, szimpátia, vonzalom) esetén engednétek?



ma 13:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, miért is ne, szívesen
Nem, kizárt, kellemetlen lenne nekem
Attól függ... (Csak úgy bárkinek nem)
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a nők/lányok retardáltak 🤣🤣🤣
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Volt már ilyesmi tavaly... 🤷‍♂️
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem, egy random nőnek miért engedném.

Ez olyan, mintha én odamennék egy nekem nagyon tetsző nőhöz, és azt mondanám, hogy úgy szeretném látni, megérinteni a lábad között a mókuskádat, mert kíváncsi vagyok az élményre....na mit szólna?

ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
13:32 én most épp olyan érzelmi állapotban vagyok, hogy berántanálak egy kapu alá, hogy nosza, ott van, csinálj vele, amit akarsz
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem.
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem így működik. Akárki akármimet nem foghatja meg. :,D
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Megengedném, de azzal a feltétellel, hogy ha menet közben felállítja, akkor ki is veri.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elfogadom a válaszokat. 3-as, persze te is megkérdezhetnéd bármelyik neked tetsző lányt, miért ne? Max nemet mond, ennyi. Te is mondhatsz nekem persze. Lehet furcsa kérés lenne csak úgy a semmiből ismerkedés nélkül, megértem.
ma 14:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Illetve, azok, akik most nemet mondanak, ha egy számukra vonzó és csinos lány tenné fel ezt a kérdést, igent mondanának gondolom... 😄
ma 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!