Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Csináltatok már olyat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csináltatok már olyat, hogy alányúltatok random lányoknak?

Figyelt kérdés
Mondjuk bulihelyen vagy akár utcán is, ilyen módon fejezted ki tetszésed. Ha igen, mit szólt hozzá a csaj?
jún. 20. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mégis milyen jogon tapogatnak emberek random másokat? Semmi joguk hozzá. Aki megpróbálná, mehetne a fogtechnikushoz.
jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Ez szexuális zaklatás és megérdemled ha eltörik a kezed
jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, soha!
jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok szexuális zaklató, bocs
jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Buliban párszor igen
jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Csak így ismerkedem.
jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antiszociális lény ***** válasza:
86%
Soha nem csináltam ilyet, eszembe se jutott, hogy kéretlenül, pofátlan módon tapizzak le lányokat. Aljas dolog az ilyen. Szimpla szexuális zaklatás ahogy írták is.
jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Soha! Nagy bunkóságnak tartom.
jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Volt gyerekszobám, s pont úgy nem nyúlok alá random nőknek, mint ahogy kultúrember az utcára sem sz.rik oda.
jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok egy aberrált zaklató faxszopó. Mondjuk, ha egy csaj kezdene el taperolni hasonló módon, szemrebbenés nélkül lebaxnék neki egyet az egyenjogúság nevében.
jún. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!