Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakótársamat szoktam hallani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársamat szoktam hallani amikor maszturbál, ami rettentően felizgat, legközelebb nyissak be hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy tudom elég régóta nincsen barátja. Esténként eléggé athallatszódik, ahogy kielégíti magat. Ilyenkor ha hallom en is kiszoktam rá verni. Arra gondoltam legközelebb szimplan csak benyitok hozzá és lesz ami lesz. Abban az állapotban úgysem az lesz az első, hogy kizavar. Komoly valaszokat kerek, mert lakas o neven van, azt se akarom, hogy esetleg költöznöm kelljen, ha nem jön össze.
ma 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben nem béna fantáziálós kérdés, hanem alapja is van, akkor elmondanám, hogy ilyen helyzetben a nők nem úgy vannak, hogy mindegy kivel hogy csak legyen valami. Ha csak úgy rányitsz, simán megijesztheted, hogy a saját lakásában nem tud biztonságosan maszturbálni. Én személy szerint ilyen helyzetben biztos szerződést bontanék, és mehetnél amerre akarsz. Ha akar tőled valamit szexuálisan, akkor majd jelzi. Vagy kérdezd meg hogy el akar-e menni veled valahova, de rányitni, könyörgöm?!
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerinted nem zarja be kulccsal ilyenkor az ajtajat?
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
En sem nyitnek ra... Akkor mar jobb otlet az, hogy te is "masztizz vissza" hangosan, hogy meghallja o is, hatha veszi a lapot.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eléggé hallatszodik minden mivel nem egy nagy lakas. Hallanám ha be/ki kulcsolná az ajtaját.

Úgy gondoltam egyébként, hogy bekopogok és kicsit benyitok, aztan lesz ami lesz. Nem rá töröm az ajtót.

ma 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Én inkább diszkréten beszólnék neki, hogy engem is marhára felizgatnak ám ezek a hangok, úgyhogy ha nincs ellenére csatlakoznék hozzá, mert a szex alapvetően mégiscsak társas tevékenység.

Amúgy sanszos, hogy szándékosan csinálja ilyen hangosan és arra vár, hogy te lépj az ügyben.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 menta34 ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem ismerjük a hölgy gondolatait és még a kapcsolatotokat sem. Átlagos logikával legvalószínűbb, hogy egy rányitás bármilyen formában rosszul sülne el. Ellenben semmi bajod nem lehet egy férfias korrekt közeledéssel, beszélgetés, közös program, evés, tv, apró szívesség kérések, ilyenek... aztán persze figyelni kell a reakciókat.
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Huh, hát akkor most eltérnek a valaszok. Meg egy kettő valaszt megvarok, aztan eldontom, hogy legyen. De szerintem megfogom próbálni.
ma 13:05
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem értem miért nem jársz inkább vele? Miért ne lehetne a barátnőd?
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne zavarna ki?
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szitú :) Én a helyedben egy orgazmusa után kimennék a konyhába vagy a nappaliba észrevehető módon és várnék egy kicsit kijön e vagy sem. Ha kijön és figyeli a reakciódat akkor vélhetően tudja hogy hallanod kellett. Ha megkérdi hogyhogy fent vagy még, én azt válaszolnám valami elterelte a figyelmemet és nem az alvásirányába és mosolyognék és megkérdezném hogy hát ő hogy-hogy nem alszik? Minden leszűrhető a reakcióiból szerintem. Ha huncut reakciói vannak még kicsit menne az adok kapok "huncut beszólás" aztán a nappaliban vagy a konyhában lenne vége neki :D De nem nyitnék be csak úgy, ez nem az amerikai pite.
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!