Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már szem vagy fül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szem vagy fül tanuja annak, hogy a szomszédodat vagy lakótársadat dugja valaki miközben tudod, hogy a pasija, férje nincs a városban??

Figyelt kérdés

aug. 13. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
igen
aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen
aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Miert kezdenek el még erre is privatokkal bombázni?? Ennyi szerencsetlent ezen az oldalon
aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én nem küldtem privátot senkinek.


Kicsit bővebben kifejtenétek a sztorit?

aug. 13. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen

Előfordul a panelházakban

aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen
aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, egyetemén együtt laktam két sráccal és az egyik egy délután felhozott egy csajt, mondván évfolyamtárs és együtt tanulnak. Már ez fura volt, hogy minek magyarázkodik. Aztán próbáltak halkak lenni, de nem sikerült.. este meg a barátnőjét hozta fel. Ugyanolyan volt vele mint máskor. Kicsim így kicsim úgy, szeretlek stb.. És olyan rettentő rosszul éreztem magam. Megélni hogy a pasiknak tényleg ilyen egyszerű a megcsalás..
aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
7.: nekünk férfiaknak a szex a szórakozás kategróia, a technikai rész ugyanolyan élvezetes mint érzelmekkel fűszerezve.
aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Amikor panelban laktam a szomszéd csajról nem tudtam eldönteni,hogy csak simán ordas vagy esetleg hivatásos. Minden hétvégén más jött hozzá. Néha eléggé hangosak voltak.

1 srác volt akit többször is láttam. Lehet,hogy ő volt a barátja.

aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem foglalkozik kényszeresen a szomszédai magánéletével, nemigen veszi ezt észre. Főleg azoknak tűnik fel, akik lesik a szomszédaikat, nagy pletykafészkek.
aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!