Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most is lehet úgy albérlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most is lehet úgy albérlet szobát bérelni, hogy ellenkező neműek a lakótársaid?

Figyelt kérdés

Pár éve laktam egy olyan házban ahol elég sok szoba volt (nem volt túl jó hely de sok lány is megfordult ott) és 2 fürdőszoba volt de kb 5en laktunk ott. Volt, hogy fiúk voltak többen, volt hogy lányok, általában a legtöbben addig maradtak amig nem találtak kisebb lakást.

Volt amikor nagyon jó csajok voltak a lakótársak én meg azzal szórakoztam, hogy meztelenül mentem ki a fürdőbe/ nem zártam be az ajtót, stb így sokszor szembetalálkoztam a lányokkal pucéran. Izgató volt ahogy megnéztek, volt akivel később alkalmi szex is volt.


aug. 26. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés? Mit akarsz? Ingyen numerát?
aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajonganak a lányok ezért. De lehetséges, nem kizárt.
aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi 4 évig úgy laktunk albérletben az egyetem alatt, hogy mi ketten lányok plusz egy pasi . Láttunk mi is sokszor sok mindent de aki így bérli a lakást az tisztában van vele hogy előfordulhatnak ilyen olyan dolgok bármennyire is figyel az ember .
aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most is lehet, csak tényleg nehéz olyan helyet találni ahol a lányok ezt elfogadják. Én 3 hónapja költöztem ki az előző albérletemből (3 év után), ahol ketten srácok két csajjal laktunk. Az egyik csaj volt csoporttársam, annó ő ajánlotta hogy költözzem oda, mivel a másik lányt sem zavarja, majd jött a másik srác is nem sokkal utánam.
szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt valami extrém szitu ezalatt az idő alatt?
szept. 9. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen.
szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!