Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha valakit a lakótársai...

Ha valakit a lakótársai kiközösítenek az albérletben annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi lehet az előzménye a kiközösítésnek?

2022. márc. 22. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármi?
2022. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg őket
2022. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Bunkó, trehany, lusta, nem takarít, stb
2022. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Engem azért közösített ki a baráti köröm kb fele, mert az egyik haveromnak nem vettem fel 10 millió hitelt!

Az volt az indok, mert én keresek annyit legálisan, hogy kapjak 10 milliót, ő meg nincs bejelentve... és úgy is tudom hogy vissza fizetné.


Végülis ezen a pontont vált ketté a banda.

1. akik az én oldalamon álltak

2. akik a hitelt kuncsorgó oldalán


Ez van, ebből is tanultam sokat. 10-15 éves barátságok szakadtak meg.



A lakótárs kiközösítés, kb amit 3# írt + még lehet a szag tényező is..

2022. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Én egyetemista koromban kb 10-12 emberrel laktam együtt összesen.


Ebből kettő, aki esetleg "kiközösítésnek" minősíthető. Az egyik baromi pökhendi csaj volt, ő persze nem látta magán, de folyton felsőbbrendűnek gondolta magát. Na őt egyikünk sem szerette :D

A másik egy pasi volt...hát totál nem értette miért kellene wc-t fertőtleníteni, sütőt zsírtalanítani. Maga után úgy ahogy elpakolt persze, de a nagytakarításnál éppen sosem volt ott. Szerintem le sem esett neki, hogy azért van rend meg tisztaság, mert más vízkőoldózik helyette is.

2022. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Mit értesz kiközösítés alatt?

Mert én pl. nem tartok haverfelvételt a lakótársakkal, de szerencsére ők sem, így tökéletes. Köszönünk, beszélünk, ha szükséges és annyi.

Van egy takarítónő, aki egy héten 1x jön, az ő bére benne van a bérleti díjban és a tulaj rendezi. Mindenki elpakol maga után, a vécét nem hagyjuk szarosan és ennyi!

2022. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
95%
#4 Emberek képesek teljesen idiótának nézni a másikat. Hitelt vagy kezességet még testvérnek se. Munkatársnőm kezességet vállalt a testvérének a lakása a fedezet. A testvér gondolt egyet és nem fizeti a hitelt. Most fizetheti a kolleganőm.
2022. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es, 7-es: Nagybátyám így vitte el nagyanyámék házát. Soha nem lennék kezes, és soha nem vennék fel más helyett hitelt.
2022. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6os, a szobáitokat is takarítja, vagy csak a közös helyiségeket? Milyen jó ötlet egyébként...
2022. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es nagyon jól tetted, hogy nem vettél fel hitelt más helyett.


A haveri köröd másik fele, aki kiközösített, miért nem közülük egy vett fel hitelt a nem bejelentett haverodnak???

Tönkremehet az anyagi életed egy ilyenbe.

2022. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!