Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha valakit a lakótársai...

Ha valakit a lakótársai kiközösítenek az albérletben annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi lehet az előzménye a kiközösítésnek?

2022. márc. 22. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4+

mert az eszükbe sem jutott, mivel én egy magam majdnem annyit kerestem mint ők 3-an...

2022. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9

6-os vagyok.

Igen, a szobákat is.

Előre megmondta a bérbeadó, hogy csak ezzel a feltétellel adja ki.

Garanciát vállalt a takarító néniért, mert az több mint 10 éve járt hozzá.

2022. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kajamaradekok vannak a szobadban?


Furdes utan nem torolsz fel?


Konyhaban eves fozes utan nem pakolsz el,nem mosogataz el?


Hutoben csak a sajat reszedre pakolsz?


Megbeszeled veluk,mikor ki takarit es te?


A rezdihasznalat alapelveit egyeztetted? Lampa viz mosogephasznalat modja ideje stb.

2022. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kyflie válasza:
100%
Nem takarít, és még sírdogál is, mert a csúnya gonosz lakótársai rászólnak, hogy főzés után azonnal pakolja el a holmijait a 2 négyzetméteres konyhából, mert más is szeretné használni, tekintve, hogy már többször is előfordult, hogy hétvégén főzés után, elpakolás nélkül elment otthonról, és hajnalban jött haza. Főleg ezt úgy, hogy beköltözéskor a már ott lakó két emberrel megegyeztünk, hogy a konyhát szombaton és vasárnap ők szeretnék használni, de csak akkor főztek volna. Miután már vagy harmadjára takarítottunk el utána,a negyedik alkalomkor szemeteszsákba szedtünk mindent, és bevittük a szobájába.
2022. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Olyan is előfordul ám, hogy amikor a rendetlenek/hangosak/piásak többségben vannak, a normális lesz kiközösítve (: tapasztalat.
2022. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!