Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnőm elég domináns általáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm elég domináns általában, de most túl messzire ment. Szeret kikötözni, viszont most szex után ott hagyott. Először azt hittem viccel. Szerencsére a lakótársamék otthon voltak (1 csaj, 1 srác) Mit tegyek barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Mit tegyek barátnőmmel?

Vesszek össze vele?

Szeretem, de nagyon gonosz tud lenni néha.



tegnap 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Takarjon be, vagy tekerje fel a fűtést
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért már a beteges kategória. Ha full egyedül élnél, mi lett volna veled? Éhen halsz? Nem komplett a csaj.
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Jól megszivatott a barátnőd :).

Velem a barátnőim csinálták hasonlót, megtudták, hogy a lakótársam egy meleg pasi és egyik csajos estén iszogattunk és élőkerült az egyik táskájából kötél és bilincs.

Mondták kikötöznek az ágyhoz, én már annyit ittam, hogy csak nevettem, de tényleg megtették.

Otthagytak, levetkőztetve, számba meg a tangám betömték, harisnyával átkötve.

Aztán bekopogtak a meleg lakótársamhoz (aki jól nézett ki, de így tabu), hogy pár perc múlva jöjjön át, de ők most mennek el.

Átjött, zavarba jött, cuki volt és eloldozott. Kicsit felizgatott a szituáció amíg ott hümmögtem neki, de ő neki nemigazán állt fel :D.

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális a barátnőd. Legközelebb mi lesz?
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon jó lehet az ágyban ha ezt elnézed neki.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hungaroboy ***** válasza:
37%
Biztos rossz voltál, ezért nem oldozott el. Viselkedj máskor rendesebben vele!
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha igazán sub vagy akkor köszönd meg a kakis segge megcsokolásával. Ha nem igazán akkor meg rugd ki!
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönd meg neki ahogy illik! Mégis mit szeretnél?? Ha tudná, hogy ilyen ostoba vagy, lehet hogy már rég kirúgott volna...

27N

tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ga ez neked sok, vele beszéld meg.


Mennyi időre hagyott volna ott, ha pl egyedül lennél? Mert ez se mindegy.

ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!