Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakótársadat zavarja ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársadat zavarja ha szexeltek otthon?

Figyelt kérdés

Nyilván nem túl hangosan, meg a saját szobátokban, de esetleg észrevenni.


Cikinek számít?


Zenét kapcsolnánk be közben, de félek leesik neki.


2021. jan. 22. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Lakótárs?

~_~

2021. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel lakok, őt néha zavarja csak ha a szobában szexelek valakivel.
2021. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%
Én is voltam egyetemistaként ilyen helyzetben. De ez inkább az elején engem zavart. Fél éjszaka szexeltem az akkori pasimmal, miközben a lakótársnőm a nappaliban tévézett. Neki amúgy nem volt senkije és olyan ciki volt, mikor két nem túl csendes menet között kijöttem egy kicsit pl. inni, egy köntöst kapva magamra, miközben borzas volt a hajam, izzadtam, kipirult az arcom, szóval látszott rajtam, hogy megdugtak rendesen. Pár hét alatt viszont hozzászoktam a helyzethez, már nem zavart sőt olykor poénból odaszóltam a tévéző lakótársnőmnek, hogy jó éjszakát, megyek vissza, mert rám még vár egy álló farok.
2021. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen helyzet.

Elejen kellemetlen volt hogy a baratom boxerban allo penisszel maszkalt illetve en kontosben es elegge "viseltes" kinezettel. Kesobb nem foglalkoztunk vele.

2021. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szólt még miatta. :)
2021. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még a kollégiumban volt ez. Általában az a szobatárs írt akinek helyzet volt, olyankor a többiek kimentek kocsmába. Néha direkt szívattuk egymást, pl. hangosan mondtuk a szoba előtt hogy "Ebben a szobában DUGNAK!!!" meg ilyenek. Bár ez csak 1-2x esett meg, és mindig úgy hogy ne legyen sértő, meg ne cockblockoljuk a szobatársat.
2021. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hármas nem tudom trollkodik-e. Egyrészt a lakótársak szerintem nem szívesen maradnak meg a nappaliban egy szexelő pár mellett, másrészt nem vicces a másik orra alá dörgölni, hogy "na én most szexelek". Bár ez viszonyfüggő is. Nekem sajnos sosem volt párkapcsolatom, de ciki lenne a dolog, az ajtó előtt van az "ágyam" (ami egy kanapé és nem tudnám máshová rakni a szobában). Az ajtó másik oldalán meg a ruhafogas, bejárat, mellette a konyha, szóval kajak minden kihallatszana, ha arrajárna a másik. Szóval lakótárs társaságában nagyon max. csak este mernék akciózni, amikor már alszik (én mindig később fekszem), vagy ha épp nincs otthon.
2021. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!