Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek belemenjek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek, vagy nem lenne helyes? Vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztek ide az utcába, majdnem szemben laknak. Ő is én is sokat biciklizünk csak úgy. Nem rég odajött hozzám mikor indultam (látásból ismertem már) és megkérdezte nem e lenne baj, ha együtt mennénk mert erdős részek is vannak és már elég sötét van és hát kicsit parázik... Mondtam persze, hogy nem gond. Azóta bicikliztünk többször együtt, meg közbe persze beszélgettünk. Tegnap mikor megálltunk mondta már nagyon átfagyott a keze. Kérdezte, hogy az enyém is, mondtam nem nincs is olyan hideg, és megfogta a kezemet hogy melegítsem fel neki, közben nevetett.

Mikor hazaértünk megkérdezte nem e lenne kedvem átmenni hozzá pénteken vagy hétvégén (mivel suliba jár még) valami horrort nézni mert ezt szeretjük mind a ketten. Mondtam neki visszatérünk rá még addig, mondta ok és elköszöntünk.

Én úgy gondolom valami filmnézés extrákkal programra gondolt, de nagyon gáz lenne ha félreérteném. Szerintetek? A másik amit nem írtam a korkülönbség. Ő 17 éves csak, pár hónap múlva lesz 18. Én meg már 33 vagyok. Nem lenne gáz kikezdenem egy ilyen fiatal lánnyal? Kb lehetnék az apja. De nagyon kedves csaj, külsőleg is bejövős, jól néz ki.


ma 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
6osnak uzene, hogy nekem is volt eddig ket tinilany innen az oldalrol, es folyamatban a harmadik. 56F
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Türelemmel rá lehet lelni az önbizalomhiányos tinikre
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aki szerint kamu, az görgessen tovább ennyi.

Fiatalabbnak nézek ki jóval, foglalkozom magammal, nem vagyok elhízva stb... Hát kb így.

Szüleivel, tesóival lakik, ezért vagyok egyébként bizonytalan. Bár ők is barátságosak, mondjuk nem tudom mit szólnának ha beállítanék.

Úgyhogy azért itt gondolkodni is kell, aki ezért puhapöcsözik.

ma 11:28
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Átmennél egy 17 éveshez 33 évesen úgy hogy a szülők otthon vannak?

Kicsit kínosan érezném magam olyankor.

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Menj bele, tobb tinilannyal talalkoztam mar innen az oldalrol. 34/F
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Ja, hogy úgy mennél, hogy mindenki otthon van? Na ne.. Hívd át te magadhoz. Abból, hogy 18 éves nem csinálnék gondot ha ő is akarja a dolgot. Ha neki ilyen koru pasi jön be akkor ilyen. Kinek mi köze hozzá? Ja és igen, kikezdett veled. Jobb lesz lépni mert gyorsan úgy gondolhatja, hogy nem érdekel téged esetleg a kora miatt vagy csak úgy egyszerűen nem jön be ha nem lépsz.. És akkor már késő lesz.
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálad nem lehettek? Szerintem jobb ötlet
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 menta34 ***** válasza:

Mivel ő nem hívhat át téged tehozzád, ezért monda, hogy hozzájuk - erre a jó válasz, hogy lehettek nálad is bármi laza indokkal, nagy tv-d van, nem akarod a családját zavarni, stb.


Ja nem vagyunk irigyek... ááá... :D

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem miért nincs ilyen szomszédom 😂
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!