Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek belemenjek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek, vagy nem lenne helyes? Vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztek ide az utcába, majdnem szemben laknak. Ő is én is sokat biciklizünk csak úgy. Nem rég odajött hozzám mikor indultam (látásból ismertem már) és megkérdezte nem e lenne baj, ha együtt mennénk mert erdős részek is vannak és már elég sötét van és hát kicsit parázik... Mondtam persze, hogy nem gond. Azóta bicikliztünk többször együtt, meg közbe persze beszélgettünk. Tegnap mikor megálltunk mondta már nagyon átfagyott a keze. Kérdezte, hogy az enyém is, mondtam nem nincs is olyan hideg, és megfogta a kezemet hogy melegítsem fel neki, közben nevetett.

Mikor hazaértünk megkérdezte nem e lenne kedvem átmenni hozzá pénteken vagy hétvégén (mivel suliba jár még) valami horrort nézni mert ezt szeretjük mind a ketten. Mondtam neki visszatérünk rá még addig, mondta ok és elköszöntünk.

Én úgy gondolom valami filmnézés extrákkal programra gondolt, de nagyon gáz lenne ha félreérteném. Szerintetek? A másik amit nem írtam a korkülönbség. Ő 17 éves csak, pár hónap múlva lesz 18. Én meg már 33 vagyok. Nem lenne gáz kikezdenem egy ilyen fiatal lánnyal? Kb lehetnék az apja. De nagyon kedves csaj, külsőleg is bejövős, jól néz ki.


ma 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu a kérdésed vagy puhapöcs vagy. 🙄
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kezdenél ki vele, mert ő már kikezdett veled. Egyedül éltek mindketten? Vagy hogy tudsz átmenni úgy hozzá, hogy nincsenek ott a szülei? Nem a korkülönbség a probléma, hanem az, hogy szomszédok vagytok és egy esetleges szakítás után is naponta kell találkoznotok.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Azért csak ne legyen már puhapöcs mert átgondolja a dolgokat mielőt cselekszik bakker!

Puhapöcs, mert tud gondolkodni.. amit itt a férfiak vagy fiúk fele nem tud mert a faszuk irányítja őket

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Benyalnál neki biciklizés után az izzadt punciba mi? 😂
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell menni. Tapasztalatból mondom,nem fogod megbánni.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Kamu szaga van, ha jól néz ki a csaj nem hinném hogy pont egy 33 éves csávó a legjobb opciója
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
33 éves csávó nem nézhet ki jól?
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Kevés tini bukik a 30-as pasikra főleg a gyakoris fajtára
ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os!


Nekem 35 évesen volt szintén 17 éves csaj. Pont innen az oldalról. Úgy csinálsz mintha egy harmincas évei elején lévő ember valami aggastyán lenne.


Néha hagyd abba egy kicsit a maszturbálást, és nézz körül a való életben.

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolkodnék ha nem kamu a kérdés, sokan lennének a helyedben, a legtöbb hasonló korú pasi fantáziál fiatalabb lányról
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!