Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal mi a véleményetek róla? Milyen gyakran van ilyen!

Figyelt kérdés
ma 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem de nem lett jó vége a srác nem tudta magát tartani a barátság státuszhoz és többet akart. Szóval vegyes. Újra nem mennék bele ilyenbe
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez minden srac vagyalma kb, de nagyon ritka az a csaj, aki megelegszik ennyivel.
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább az a ritka hogy egyik fél sem érez a másik iránt többet, ahhoz elég egy magányosabb pillanat is. Akkor jó ha két nagyon elfoglalt emberről van szó
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 6-9 évvel idősebb nőkkel kerültem ilyen szituba 20-as éveim első felében, életem legjobb időszakai közé sorolt emlékek voltak szexuálisan.

Ritka de nem lehetetlen. Korrekt partnert találni na az nem könnyű de nyilván a "hol" keresel/ismerkedsz sokat jelent. pl egy wellneszes helyen nagyobb eséllyel találsz ehhez fejben érett partnert mint egy szórakozóhelyen és ott legalább a kémia is gyorsan kiderül mert fürdőruhában vagytok.

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg gyakori, 2 evet voltam szingli az elmult 15 evben, es csak akkor vagy 20 lannyal volt ilyen kapcsolatom.
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak rövid ideig szokott működni. Vagy szerelmes lesz az egyik fél, vagy talál valakit kapcsolatra. Vagy ha csak a szex tartja őket össze, arra is talál újabbat, izgibbet.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak, amíg mind ketten így akarják, kérdés ez tartható-e.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!